۱۳۹۹ سه شنبه ۱۷ تير
شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
سال 1399، جهش تولید
انتخاب رنگ:
دسته بندی مطالب
مشترکین ساعات طلایی مدیریت مصرف را فراموش نکنند/ 13 تا 17 ساعت طلایی مدیریت مصرف است
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان ایلام:
هادی شیرخانی در برنامه رادیویی "شوکیانه" که به مناسبت هفته صرفه جویی از انرژی برگزار شد، اظهار داشت: سال گذشته با همراهی مردم خاموشی ناشی از فقدان توازن تولید و مصرف نداشتیم.

هادی شیرخانی در برنامه رادیویی "شوکیانه" که به مناسبت هفته صرفه جویی از انرژی  برگزار شد، اظهار داشت: سال گذشته با همراهی مردم خاموشی ناشی از فقدان توازن تولید و مصرف نداشتیم.

 

مدیر عامل شرکت توزیع برق استان ایلام گفت: امسال نیز انتظار است با همکاری مردم و مشترکین شرکت برق، مانع از خاموشی ها شوند.

 

وی ادامه داد: در روزهای گذشته به دلایل فنی در کشور ناچار به اعمال مدیریت بار اضطراری شدیم  که امیدواریم با همکاری مردم این روند کاهشی شود.

 

این مسوول اضافه کرد: با عنایت به اینکه عامل اصلی مدیریت مصرف در اختیار مشترکین است، از انان استدعا می شود نسبت به صرفه جویی مصرف برق توجه جدی داشته باشند.

 

شیرخانی تصریح کرد: هدف شرکت توزیع فقدان استفاده از انرژی برق از سوی مردم و یا خدشه در  رفاه انان نیست بلکه توقع این است در ساعات طلایی مدیریت مصرف برق یعنی 13 تا 17 از مصارف غیر ضرور خود داری کنند.

 

مدیر عامل شرکت توزیع برق استان ایلام گفت: در این ساعات کولرهای گازی را روی دمای 24 که همان دمای سلامت و اسایش است قرار دهند، دور کولرهای ابی را روی کند تنظیم کرده و حتی المقدور از استفاده از چرخ گوشت، جاروبرقی، لباس شویی، ظرف شویی و ... در این ساعات اجتناب کنند.

تاریخ:
1399/04/07
تعداد بازدید:
1173
نویسنده:
روابط عمومی
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق ایلام می باشد.
Powered by DorsaPortal