۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۰ مهر
شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
سال 1399، جهش تولید
انتخاب رنگ:
دسته بندی مطالب
ضریب نفوذ 100درصدی تامین برق روستاهای بالای 10 خانوار در استان
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام:
هادی شیرخانی با اشاره به ضریب نفوذ برق در روستا های استان اظهار داشت : خوشبختانه ایلام اولین استانی در کشور بود که با تلاش همکاران در این شرکت موفق به کسب ضریب نفوذ 100درصدی تامین برق روستاهای بالای 10 خانوار در استان گردید .

هادی شیرخانی  با اشاره به ضریب نفوذ برق در روستا های استان  اظهار داشت : خوشبختانه ایلام اولین استانی در کشور بود که با تلاش همکاران در این شرکت موفق به کسب ضریب نفوذ 100درصدی  تامین برق روستاهای بالای 10 خانوار در استان  گردید .

وی به میزان مصرف برق در صنعت استان اشاره کرد افزود:  از نظر میزان مصرف برق در صنعت استان  کمتر از یک درصد می باشد  و از نظر تعداد نیز  کمتر از 5 درصد است متاسفانه توان اقتصادی شرکت به خاطر نبود صنایع مصرف کننده برق در استان دارای نرخ پایینی می باشد .

شیرخانی یادآور شد : بالاترین نرخ مصرف برق  استان ایلام در سال جاری مربوط به مرداد ماه می باشد با مصرف  400مگاوات ساعت در لحظه به ثبت رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد رشد 5 درصدی مصرف برق در استان در ساعات و روز های مختلف بودیم .

وی با بیان اینکه استان ایلام  جزو باکیفیت ترین شرکت‌های توزیع برق در زمینه ولتاژ و فرکانس است ، گفت: خوشبختانه  در تابستان امسال همچون سال گذشته شاهد هیچ گونه خاموشی در سطح استان ایلام نبودیم.

شیرخانی  به عدم رعایت الگوهای مصرف برق از سوی حدود  50درصد مردم استان  در تابستان امسال اشاره کرد افزود : اما بخش‌های مختلف استان از جمله کشاورزی، جایگاه‌های سی ان جی، صنعت، ادارات بیشترین همکاری را شرکت توزیع برق برای جلوگیری از خاموشی‌های احتمالی در استان داشتند.

تاریخ:
1399/06/23
تعداد بازدید:
106
نویسنده:
روابط عمومی
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق ایلام می باشد.
Powered by DorsaPortal