۱۴۰۱ دوشنبه ۶ تير
شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین
انتخاب رنگ:
دسته بندی مطالب
بیست و دومین مانور جهادی مدیریت بحران و نهمین اقدام فراگیر برق ایلام برگزار شد
با هدف گذر از پیک مصرف برق تابستان
معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام از دومین مانور جهادی مدیریت بحران در سال 1401 خبر داد و گفت: این مانور بیست و دومین مانور جهادی مدیریت بحران و نهمین اقدام فراگیر شرکت برق همزمان با سراسر کشور است.

معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام از اولین مانور جهادی مدیریت بحران در سال 1401 خبر داد و گفت: این مانور بیست و دومین مانور جهادی مدیریت بحران و نهمین اقدام فراگیر شرکت برق همزمان با سراسر کشور است.

مهندس «مجتبی صیدی» در خصوص بیست و دومین مانور جهادی مدیریت بحران، اظهار کرد: این مانور از صبح امروز در کلیه امورهای 15 گانه استان ایلام همزمان با سراسر کشور آغاز شده است.

معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام افزود: به دلیل کمبود بارش‌های آسمانی و وقوع خشکسالی در استان و به تبع آن حضور گرد و غبار برخواسته از کشور همسایه بر فضای استان، به منظور ایجاد آمادگی برای عبور از پیک تابستان، مانور تعمیرات و بهینه‌سازی شبکه توزیع برق در سطح استان صورت می‌گیرد.

وی، مدیریت مصرف برق و جلوگیری از خاموشی‌های ناخواسته برق در تابستان امسال، افزایش رضایتمندی مشترکین، ارتقای آمادگی اکیپ‌های عملیاتی، رفع کانون‌های خطر و ایمن سازی پایه‌های روشنایی معابر و.... از جمله اهداف این مانور ذکر کرد و گفت: در این راستا 218 نیروی اجرایی و نظارتی در قالب 51 اکیپ در مانور حضور دارند.

صیدی تصریح کرد: امورهای 15 گانه در این مانور از 70 دستگاه خودرو سبک و سنگین بهره‌مند هستند.

وی خاطر نشان کرد: یکی دیگر از اهداف این مانور، مقابله با برق‌های غیرمجاز و رمزارزها است.

تاریخ:
1401/03/04
تعداد بازدید:
169
نویسنده:
روابط عمومی
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق ایلام می باشد.
Powered by DorsaPortal