۱۳۹۹ جمعه ۳ بهمن
شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
سال 1399، جهش تولید
انتخاب رنگ:
دسته بندی مطالب
بسته های تشویقی صنعت برق برای کم مصرف های خانگی
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام گفت:
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام گفت: سرما و برودت هوا باعث افزایش مصرف سوخت در کشور شده است و این همین موضوع محدودیت هایی را برای تولید در نیروگاه ها ایجاد می کند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام گفت: سرما و برودت هوا باعث افزایش مصرف سوخت در کشور شده است و این همین موضوع محدودیت هایی را برای تولید در نیروگاه ها ایجاد می کند


 هادی شیرخانی ایلام افزود: به منظور جلوگیری از ایجاد اختلال در تأمین برق کشور در روزهای سرد سال و افزایش مصرف سوخت گاز به ویژه در شرایط کرونایی، همراهی مشترکان در مدیریت مصرف برق و به تبع آن کاهش مصرف سوخت نیروگاه های کشور بسیار تعیین کننده است.

وی با اشاره به اینکه صنعت برق کشور برای تشویق مردم به کاهش مصرف برق که تأثیر آن در کاهش مصرف سوخت نیروگاه ها نمایان می شود، مشوق هایی را اختصاص می داده است، ادامه داد: بر این اساس، مشترکان خانگی در صورتی که مصرف برق خود را کاهش دهند از مشوق های صنعت برق برخوردار خواهند شد.


مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق ایلام تصریح کرد: مشترکان با اقداماتی ساده مانند خاموش کردن لامپ های اضافی در منازل و ادارات و کاهش جزئی شعله بخاری و یا کاستن یک درجه دمای محیط ، می توانند تا 10 درصد مصرف گاز کشور را کاهش دهند که در این صورت  با همکاری مردم مشکلی در تأمین گاز و برق در کشور در چند روز سرد سال به وجود نخواهد آمد.

تاریخ:
1399/10/13
تعداد بازدید:
108
نویسنده:
روابط عمومی
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق ایلام می باشد.
Powered by DorsaPortal