۱۴۰۰ دوشنبه ۲۴ خرداد
شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
انتخاب رنگ:
دسته بندی مطالب
برق ادارت پرمصرف ایلام قطع شد
سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام:
سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام گفت: از امروز صبح تاکنون برق ادارات ایلام به دلیل مصرف بالا و استفاده از کولرگازی قطع شده است.

سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام گفت: از امروز صبح تاکنون برق ادارات ایلام به دلیل مصرف بالا و استفاده از کولرگازی قطع شده است.

محمد محمدیان‌شمالی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت: از امروز صبح تاکنون برق ادارات منابع طبیعی، کار و رفاه اجتماعی، بنیاد شهید، هلال احمر، ثبت احوال، بانک ملی خیابان طالقانی و بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به دلیل مصرف بالا و استفاده از کولرگازی قطع شده است.

وی افزود: ما بر اساس مصوبه هیات دولت در گام اول و مصوبه شورای مدیریت بحران استانداری ایلام به دستور شخص استاندار به عنوان بالاترین مقام اجرایی ادارات ابلاغ شد که 50 درصد مصرف خود را کاهش دهند.

سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام گفت: ما یک مرتبه بازدید از ادارات داشتیم و توصیه‌ها و راهکارها در فضای مجازی و همچنین در بسترهای مختلف به صورت کاملا علمی و کاربردی به ادارات ارائه شده است اما به دلیل همکاری نکردن برخی از ادارات و مصرف بیش از الگوی مصرف آنها مجبور به قطعی برق این ادارات شدیم.

وی تصریح کرد: طبق مصوبات موجود استفاده از کولرهای گازی در شمال استان ممنوع است اما متاسفانه طی بازدیدهای انجام شده از ادارات شاهد استفاده از 6 یا 7 کولر گازی در برخی از ادارات شدیم، حتی در برخی از ادارات در یک اتاق علاوه بر کولر گازی همزمان از کولر آبی هم استفاده می‌شود

محمدیان شمالی ادامه داد: روشنایی در بسیاری از ادارات به صورت نامناسب مورد استفاده قرار می‌گیرد که موجب بالا رفتن میزان مصرف برق شده است و همچنین نصب نکردن سایبان برای کولرهای آبی نیز یکی از مواردی که موجب بالا رفتن مصرف در این ادارات شده است

وی بیان کرد: همه این موارد دست به دست هم داده است تا در بسیاری از ادارات قطع شود.

تاریخ:
1400/03/12
تعداد بازدید:
80
نویسنده:
روابط عمومی
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق ایلام می باشد.
Powered by DorsaPortal