۱۴۰۰ دوشنبه ۲۴ خرداد
شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
انتخاب رنگ:
دسته بندی مطالب
هفتمین اقدام فراگیر و هفدهمین مانور جهادی مدیریت بحران با هدف الگوی کاهش مصرف برق
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام گفت: با هدف استمرار خدمات رسانی برق به شهروندان جهت عبور از پیک بار در #تابستان_بسیار_بسیار_ سخت 1400 همزمان با سراسر کشور مانور جهادی برگزار شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام گفت: با هدف استمرار خدمات رسانی برق به شهروندان جهت عبور از پیک بار در #تابستان_بسیار_بسیار_ سخت 1400 همزمان با سراسر کشور؛ هفتمین اقدام فراگیر و هفدهمین مانور جهادی مدیریت بحران در استان با محوریت کاهش مصرف برق ادارات امروز پنجشنبه 13 خرداد ماه در استان ایلام اجرا شد.

شیرخانی ادامه داد: بر اساس مصوبه هیات دولت، ادارات و سازمانهای دولتی می بایست مصرف برق خود را تا  50 درصد قبل از پایان ساعت کار اداری و 90 درصد پس از آن کاهش دهند.

وی افزود: امسال با توجه به  کاهش تولید نیروگاه های برق آبی و همچنین وجود شرایط ویژه آب و هوا در کشور، ضرورت دارد تدابیر ویژه ای به منظور رفاه و آسایش مردم شریف استان ایلام جهت عبور از پیک بار 1400 اعمال شود.

وی در ادامه افزود: با همراهی مجدانه استاندار محترم ایلام و تشکیل جلسات متعدد مدیریت بحران، تاکنون تصمیمات مناسبی اتخاذ شده است که از مهمترین آنها کاهش ساعت کار اداری تا 30 : 12  در حوزه جنوب استان و از آغاز تیرماه در همه استان جهت مدیریت و کنترل بار شبکه برق در بخش دستگاه های اجرایی می باشد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق ایلام در زمینه اجرای مانور کاهش مصرف ادارات تصریح کرد: طی روزهای گذشته با پایش بار مصرفی کلیه ادارات و دستگاه‌ها و شرکت های وابسته به دولت شاهد تخطی برخی دستگاهها از قدرت تعریف شده براساس قرار داد دیماند مصرفی آنها بودیم که همین امر منجر به قطع برق 40 اداره شد و امروز نیز در صورت مشاهده تخطی مصرف برق ادارات، قطع خواهد شد.

شیرخانی در پایان اظهار کرد: ما علاوه بر اعمال و نظارت بر دستگاه‌های اجرایی موظف هستیم روشنایی معابر اصلی سطح شهر را به میزان 50 درصد کاهش دهیم همچنین در زمینه رمز ارزها تاکنون اقدامات خوبی با همکاری نیروی انتظامی و دستگاه قضایی انجام گرفته ولی همچنان درحال دریافت گزارش از سوی شهروندان هستیم.

لازم به ذکر است این مانور با استعداد 253 نفر در قالب 42 اکیپ اجرایی و 16 اکیپ نطارتی و با بهره گیری از78 دستگاه خودروی سبک و سنگین با اهداف بازدید از ادارات به منظور کنترل رعایت الگوهای کاهش مصرف برق ، شناسایی دستگاه های رمز ارز غیر مجاز و انشعابات غیر مجاز و تعدیل بار روشنایی معابر در امورهای 15 گانه استان برگزار شد.
تاریخ:
1400/03/15
تعداد بازدید:
106
نویسنده:
روابط عمومی
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق ایلام می باشد.
Powered by DorsaPortal