۱۴۰۰ دوشنبه ۲۴ خرداد
شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
انتخاب رنگ:
دسته بندی مطالب
کشف یک مورد مزرعه ارز دیجیتال غیرمجاز در هلیلان
در مانور روز گذشته با همکاری نیروی انتظامی صورت گرفت:
کشف یک مورد مزرعه ارز دیجیتال غیرمجاز در هلیلان

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان ایلام گفت: در هفدهمین مانور شرکت توزیع برق در سطح استان، دیروز یک مورد مزرعه ارز دیجیتال غیرمجاز در شهرستان هلیلان کشف گردید.

"هادی شیرخانی" با بیان اینکه روز گذشته و به دنبال تشخیص کارشناسان شرکت توزیع از میزان مصرف بیش از حد برق در کارگاه‌ی نزدیک شهرستان هلیلان و حصول اطمینان از استخراج غیرمجاز ارز دیجیتال، با نیروی انتظامی به مکان مورد نظر مراجعت نمودیم، اظهار کرد: در این مزرعه غیرمجاز استخراج ارز دیجیتال 30 دستگاه ماینر و مبدل غیرمجاز کشف و ضبط گردید.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان افزود: ارزش ریالی دستگاه های مکشوفه 9 میلیارد ریال بوده است که فرد متخاطی توسط نیروی انتظامی شناسایی شده و تحت تعقیب است.

وی با تاکید بر اینکه دستگاه های ماینر، برق زیادی مصرف می‌کنند، یادآور شد: تاکنون 8 مورد مزرعه ارز دیجیتال و 106 دستگاه ماینر کشف و ضبط شده است.

شیرخانی از نیروی انتظامی محترم که همراه و همگام صنعت برق بخصوص در کشف مزارع غیرمجاز بوده است تشکر کرد و گفت: استخراج کنندگان غیرمجاز بدانند نیروی انتظامی با تمام قدرت همراه صنعت برق است و یقیناً تبعات سنگینی در انتظار آنان است.

شیرخانی از مردم شریف استان بابت اطلاع رسانی از وجود چنین مواردی که در میزان مصرف برق خلل وارد می‌کنند، خاطر نشان کرد: مردم عزیز استان در جهت کاهش خاموشی‌ها، محل استخراج کنندگان غیرمجاز رمزارزها را گزارش کنند و مطمئن باشند اطلاعات شخصی آنها کاملا محرمانه در سامانه باقی خواهند ماند.

 

📞   08433353721

📱   3000290127

📠   08433333050

تاریخ:
1400/03/15
تعداد بازدید:
86
نویسنده:
روابط عمومی
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق ایلام می باشد.
Powered by DorsaPortal