۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۰ آذر
شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
انتخاب رنگ:
دسته بندی مطالب
194 خانوار به مشترکین خانگی ملکشاهی اضافه شد/کشف و ضبط 54 دستگاه ماینر
مدیر امور توزیع برق شهرستان خبر داد:
مدیر امور توزیع برق شهرستان ملکشاهی گفت: نسبت به سال گذشته 194 مشترک به چرخه‌ی مصرف برق در بخش مشترکین خانگی اضافه شده است.

مدیر امور توزیع برق شهرستان ملکشاهی گفت: نسبت به سال گذشته 194 مشترک به چرخه‌ی مصرف برق در بخش مشترکین خانگی اضافه شده است.

شعبان چگنی با بیان اینکه در شش ماهه امسال به دلیل کمبود تولید با قطعی‌های مکرر برق روبرو بودیم، اظهار کرد: با وجود اینکه میزان تولید در کشور مشکل داشت اما شرکت‌های توزیع در مقابل اعتراض‌ها بوده و به صورت حضوری یا غیرحضوری پاسخگوی مردم بوده‌ایم.
مدیر امور توزیع برق شهرستان ملکشاهی با اشاره به اینکه تعداد مشترکین شرکت در بخش خانگی 7 هزار و 563 مورد است، افزود: در بخش کشاورزی 185 مشترک و در بخش صنعتی 26 مشترک در سطح شهرستان وجود دارد که در پیک مصرف برق در نیمه اول امسال با وجود رشد مصرف انرژی در جهت تامین پایداری شبکه و رفاه عمومی علی‌رغم میل شرکت، اقدام به خاموشی‌ در شهرستان ملکشاهی شد.
وی نیمی از مشترکین برق را به تعداد 3633 مورد مشمول تخفیف برق مصرفی عنوان کرد و گفت: میزان انرژی مشترکین مشمول تخفیف در حدود593/997 کیلو وات بوده است که این تعداد مشترک با بیش از 30 میلیون تومان از طرح بخشودگی برخوردار شده است.
چگنی یادآوری کرد: از بین مشترکین برق شهرستان باید به تنها جایگاه مصرف CNG اشاره کرد که با رعایت الگوهای مصرف و بویژه در ایام پیک مصرف برق توانست از این شرکت 10 میلیون پاداش دریافت کند.
وی با اشاره به اینکه علی‌رغم تبلیغات گسترده، عضویت در اپلیکیشن «برق من» با استقبال مناسبی روبرو نشد، خاطر نشان کرد: میزان خرابی‌ها در سال 99 تنها 21 مورد بوده که همگی به بیمه متعهد ارجاع داده شد و مبلغ خسارت پس از روند کارشناسی واریز گردید اما در شش ماهه اول امسال تعداد 147 مورد ثبت خرابی در سامانه شهرستان ثبت شده است و در حال بررسی هستند.
وی در مورد پایش ادارات در تابستان امسال گفت: در طول پیک مصرف تابستان ادارات، شرکت‌ها و بانک‌ها مورد پایش قرار گرفتند و ضمن دعوت به همکاری با شرکت، موارد توصیه‌ایی در راستای بهینه سازی مصرف برق ابلاغ شده است.
چگنی یادآوری کرد: نسبت به سال گذشته 194 مشترک به چرخه‌ی مصرف برق در بخش مشترکین خانگی اضافه شده است.
وی همچنین به کشف 54 دستگاه ماینر در سطح شهرستان اشاره کرد و افزود: 53 دستگاه به صورت یکجا و یک مورد نیز جداگانه کشف و پس از صورت‌جلسه تحویل مقامات قضایی شده است.

 

تاریخ:
1400/08/17
تعداد بازدید:
182
نویسنده:
روابط عمومی
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق ایلام می باشد.
Powered by DorsaPortal