۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۰ آذر
شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
انتخاب رنگ:
دسته بندی مطالب
از سی و چهارمین جشنواره تئاتراستانی
حمایت مالی شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام در راستای اشاعه فرهنگ مدیریت مصرف برق از زبان هنر از جشنواره سی و چهارم تاتر استانی حمایت کرد.

شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام در راستای اشاعه فرهنگ مدیریت مصرف برق از زبان هنر از جشنواره سی و چهارم تاتر استانی حمایت کرد

 

مراسم اختتامیه سی و چهارمین جشنواره تئاتر استان ایلام در سالن سینما فرهنگ مجتمع فرهنگی وهنری ارشاد اسلامی ایلام برگزار شد وآثار برگزیده در بخش های مختلف هنری معرفی شدند.

 

 در جریان این آیین، عمران خودآموز، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام گفت: این جشنواره حرکتی بزرگ و شایسته تقدیر است که به دست جوانان هنرمند و هنرپرور این مرز و بوم اتفاق افتاده و امیدواریم جوانانی که در این جشنواره شرکت نمودند با بهره‌گیری از ظرفیت پیشکسوتان استان ایلام، برای ارتقای اندوخته‌ها در زندگی شخصی و هنری خود تلاش نمایند.

 

وی افزود: تئاتر مجموعه‌ای از هنرهاست که شعر و داستان تا طراحی صحنه و فن بیان را شامل می‌شود و در نهایت جان بخشی به شخصیت نمایش، اوج هنر فعالان این عرصه را در استان ایلام به منصه ظهور می‌رساند.

 

وی ابراز امیدواری کرد با ایجاد و گسترش زیرساخت های مورد نیاز در حوزه ی هنری استان، شاهد رشد و گسترش هنر به ویژه در عرصه تئاتر استان ایلام باشیم

 

در ادامه این مراسم هادی شیرخانی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام که حامی مالی برگزاری این مراسم بود طی سخنانی با تقدیر از هنرمندان عرصه تئاتر استان اظهار داشت:جای بسی خرسندی است که در شرایط سخت کنونی و وجود مشکلات اقتصادی و اجتماعی بسیار در کشور، تئاتر رسالت حال خوش بخشیدن و همدرد بودنش را نه در دلداری دادن، که در بازتاب مسائل روز پی می‌گیرد و هنرمندان این عرصه برای حیات فرهنگی جامعه از هیچ تلاشی دریغ نکرده اند.

 

وی برگزاری چنین رویدادهای هنری را موجب تکاپوی گروه های نمایشی استان ایلام دانست و بیان کرد: وجه تمایز تئاتر با دیگر رشته‌های هنری در این است که تئاتر، زبان و هنر مردمی است که شرایط اجتماعی و اقتصادی را نقد کرده و زبان مطالبه و خواسته مردم از مسئولان می‌شود.

 

مهندس شیرخانی در ادامه با اشاره به برنامه‌های مدیریت مصرف و مدیریت تقاضا در توزیع برق ایلام گفت: برای مدیریت مصرف انرژی و کاهش هزینه ها، به همراهی و همکاری مردم و رسانه ها نیازمندیم.

 

وی عمده ترین چالش این شرکت را سرقت برق و بدحسابی برخی مشترکان ارزیابی و تاکید کرد: با کسانی که اقدام به سرقت برق و دستکاری کنتور های خود نمایند، قاطعانه و قانونی برخورد می شود.

 

این مسئول با تقدیر از رسانه های استان که با آموزش، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی، شرکت توزیع برق استان ایلام را در پیشبرد اهداف عام المنفعه یاری کرده اند، تاکید کرد: امیدواریم در آینده ضمن اصلاح الگوی مصرف، شاهد ارائه خدمات بیشتر و بهتر به مردم و رضایتمندی بیش از پیش مردم باشیم.

 

تاریخ:
1400/09/01
تعداد بازدید:
101
نویسنده:
روابط عمومی
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق ایلام می باشد.
Powered by DorsaPortal