۱۴۰۲ دوشنبه ۸ خرداد
شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
مهار تورم و رشد تولید
انتخاب رنگ:
دسته بندی مطالب
رفع ناترازی صنعت برق با رعایت الگوی صحیح مصرف
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام؛
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام با اشاره به ناترازی در میزان تولید و مصرف، نیازمند همراهی و مشارکت مشترکین برق بویژه در بخش مشترکین کشاورزی هستیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام با اشاره به ناترازی در میزان تولید و مصرف، نیازمند همراهی و مشارکت مشترکین برق بویژه در بخش مشترکین کشاورزی هستیم.

 

دکتر "هادی شیرخانی" با اشاره به اینکه دمای هوای امروز در بسیاری از شهرها بالاتر از میانگین است و امکان شکسته شدن میزان مصرف در ساعات اولیه وجود دارد، نیازمند همراهی هموطنان برای جلوگیری از قطع برق و پایداری شبکه هستیم، اظهار کرد: با توجه به اینکه برنامه‌های مدیریت بار در بخش کشاورزی شروع شده است و از طرفی با توجه به گرمای هوا، پیش بینی می‌شود قله مصرف امروز موجب روشن شدن کولرهای خانگی شود، از مردم تقاضای رعایت الگوهای صحیح مصرف را داریم.

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام با تاکید بر اینکه بارهای سرمایشی وارد مدار خواهد  شد و منجر به افزایش مصرف می‌شود، افزود: در جهت مدیریت مصرف، باید اصولی مانند تجهیز کولرهای آبی به سایبان، سرویس کولرها، استفاده از دور کُند کولر و در صورت استفاده از کولر گازی بر روی دمای آسایش 25 درجه تنظیم شود.

 

شیرخانی با اشاره به اینکه به دلیل وقوع خشکسالی با شروع فصل گرما، ساعت‌های پیک مصرف بیشتر می‌شود، خاطر نشان کرد: ساعت‌های پیک برای امسال از ساعت 12 تا 17 و از 19 تا 23 شب اعلام می‌شود. و بخصوص در پیک شب نباید از وسایل پرمصرف برقی مثل اتو،‌ جاروبرقی،‌ لباسشویی، ظرفشویی و سشورا استفاده کرد.

 

وی تصریح کرد: از کشاورزان عزیز می‌خواهیم بیشتر از مشترکین خانگی در امر صرفه‌جویی در مصرف برق مشارکت کنند و با کاهش مصرف از طرح‌های تشویقی شرکت برق بهره‌مند شوند.

 

شیرخانی افزود: با توجه به ناترازی که در میزان تولید و مصرف وجود دارد با رعایت نکات ابتدایی مصرف صحیح، یاریگر صنعت برق در جهت پایداری شبکه باشید.

تاریخ:
1401/03/04
تعداد بازدید:
1035
نویسنده:
روابط عمومی
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس: ایلام، بلوار مدرس، شرکت توزیع برق استان ایلام
کد پستی: 6931995487 نمابر:  08433330005
تلفن: 08433333020-08433333040
پست الکترونیکinfo[at] bargh-ilam.ir
کانال اطلاع رسانی پیام رسان سروش ilambargh@
 
تاریخ بروز رسانی 1402/03/08
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق ایلام می باشد.
Powered by DorsaPortal