شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
۱۴۰۱ دوشنبه ۶ تير
1398/03/22 /Dorsapax/Data/Sub_0/File/enews_EToolsFile_888888888-78fde16c-35d0-45de-a5d2-696202803901.jpg
با مشاوره شرکت توزیع برق ایلام

رییس گروه مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت توزیع برق ایلام در همین باره گفت: تابستان سال گذشته به دلیل عدم موازنه تولید با مصرف متاسفانه شاهد اعمال برنامه مدیریت اضطراری بار در کل کشور و به تبع آن در استان بودیم به همین دلیل این شرکت تمام توان خود را معطوف تجهیز ادارات، صنوف و مشاغل حساس به مولد های اضطراری برای مواقع بحرانی نمود.

جلیلیان ادامه داد: مکاتبات متعددی با استاندار، مدیران ارشد استانی ومدیران کل ادارات صورت پذیرفت تا خوشبختانه 39 دستگاه اجرایی در استان مجهز به مولد های اضطراری شدند.

جلیلیان ادامه داد: با توجه به تغییر شرایط آب و هوا و گرم شدن زمین در چند سال اخیر و از سویی عدم رعایت الگوهای مصرف متاسفانه موازنه تولید با مصرف در کشور بهم خورده است و اهتمام مشاغل حساس، صنوف تجاری (پمپ بنزین،نانوایی و درمانگاه ها) و ادارت دولتی به تامین برق خود در مواقع اضطراری در حال حاضر بسیار مهم و ضروری است.

وی با اشاره به اینکه در روند خرید این دیزل کارشناسان شرکت توزیع برق استان نقش محسوس و پر رنگی داشته اند و تمام مشاوره های فنی به شرکت گاز از طریق این شرکت انجام شده است، ابراز امیدواری کرد: با توجه به پیگیری های مجدانه این شرکت امید است به زودی ادارات و صنوف دیگر نیز در این راستا گام های اساسی بردارند.

وی در پایان تصریح کرد: به زودی بین شرکت توزیع برق و شرکت گاز یک تفاهم نامه جهت تامین برق اضطراری مشترکین هم جوار این دیزل در مواقع بحرانی رد و بدل خواهد شد.

 

 

تعداد بازدید: 3912
Powered by DorsaPortal