شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۴ خرداد
1398/09/17 /Dorsapax/Data/Sub_0/File/enews_EToolsFile_hbasatba-fbfb2e75-26d3-4d3b-a013-99509c6b87b5.jpg
سامانه ملی مهرسان در شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام راه اندازی شد.

معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام از راه اندازی و بهره برداری سامانه ملی مهرسان خبر داد.

مهندس حسن بشیری بیان داشت : به منظور اجرای یکپارچه طرح خرید تضمینی برق فتوولتائیک ویژه مشترکان در محیطی کاملاً دیجیتال ، این سامانه در شرکت توزیع برق استان و با نظارت سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی ایران (ساتبا) مورد بهره برداری واقع شد .

وی یادآورشد : سامانه مورد اشاره امکان مدیریت و پایش کلیه فعالیت های مربوط به اجرای نیروگاه های فتوولتائیک برای مشترکان یک تا 100 کیلووات از مرحله ثبت نام تا احداث نیروگاه ، صدور صورت حساب و پرداخت آن را فراهم می سازد.

وی با اشاره به این که طراحی و ساختار سامانه در محیطی کاملاً دیجیتال انجام شده و کلیه فرآیندهای اجرایی آن غیرحضوری است گفت: این سیستم براساس نظام کارتابلی و ارجاع عملکرد بنیان گذاشته شده و دارای ساختاری چهارگانه برای مشترکین ، شرکت توزیع برق ، پیمانکاران و ساتبا طراحی گردیده است .

وی تصریح کرد: این سامانه امکان قرائت لوازم اندازه گیری نیروگاه ها به صورت آنلاین و ارائه انواع گزارش ها ، تحلیل ها ، آمارها و نمودارهای مورد نیاز و اطلاع رسانی ویژه مشترکین و پیمانکاران را دارا می باشد .

بشیری تصریح کرد : متقاضیان احداث نیروگاه جهت دسترسی به این سامانه می توانند به وب سایت شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام به نشانی www.bargh-ilam.ir  مراجعه و از قسمت انرژهای پاک وتجدید پذیر ثبت نام ، پیگیری ، مشاهده صورت حساب ها و کلیه امور مربوط به این بخش را به انجام برسانند.

تعداد بازدید: 4124
Powered by DorsaPortal