شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
۱۴۰۳ شنبه ۲۶ خرداد
1397/12/13 /Dorsapax//Data/Sub_0/File/Resize/enews_EToolsFile_1236-a073b0d3-2c30-428c-8bc9-01036a667594.jpg
مراسم تجلیل از خانواده شهدا کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام برگزارشد

همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مراسم تجلیل از خانواده شهدای کارکنان شرکت های وابسته به وزارت نیرو استان ایلام، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام در این مراسم دکترشیرخانی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت توزیع برق استان ایلام با اشاره به فداکاری و دلاوریهای شهدا در پاسداشت ارزشهای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس، گفت: آسایش و امنیت کنونی ملت مسلمان ایران مدیون خون شهداء و جانفشانی جانبازان و ایثارگران است.

 مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام به نقش مهم خانواده معظم شهدا شرکت توزیع برق استان ایلام در ارتقاء فعالیتهای شرکت اشاره کرد و افزود: باید شان و منزلت خانواده این عزیزان در تمامی شئون حفظ و خدمات مرتبط با آنها به بهترین نحو مورد انجام قرار گیرد.

در ادامه این مراسم سرهنگ شاکرمی فرماندهی سپاه امیرالمومنین استان با بیان اینکه هرچه داریم از شهدای انقلاب داریم، بر فرهنگ ایثار و شهادت تاکید کرد و اظهار داشت: بالاترین خیرخواهی ایثار و شهادت است. آن کسانی که سعی می کنند نام ایثارگری، نام شهادت، نام صبر و پایداری را در کشور ما از ذهنها ببرند، اینها به دشمن ملت ایران خدمت می کنند. آن کسانی که یاد شهیدان را گرامی می دارند، اینها هستند که به ملت ایران خدمت می کنند. همین روحیه ی صبر شهیدان عزیز شماست که توانسته است این ملت را پیش ببرد.

در ادامه دکتر رحمتی شاعر حماسی و پیرغلامان حاج آقا قربانی باسرودن اشعار و مداحی زینت بخش محفل شهدا گردیدند.
درپایان نیز با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از خانواده شهدا تقدیر بعمل آمد.
تعداد بازدید: 6735
Powered by DorsaPortal