۱۴۰۱ سه شنبه ۷ تير
شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین
انتخاب رنگ:
دسته بندی مطالب
شرایط پیمانکار ورود و خروج

دستورالعمل ورود , تعین ظرفیت وخروج ازلیست پیمانکاران نیرورسانی

 

شرایط ورود به لیست نیرو رسانی و تعیین ظرفیت :

1- احراز حداقل 60 امتیاز از شرح عوامل ارزیابی پیمانکاران

2-داشتن قرارداد معتبر با شرکت توزیع برق استان ایلام ( توسعه , اصلاح و بهینه , تعمیرات و مشترکین بخش فنی و سایر پروژه های مرتبط به تشخیص کمیته فنی ) و یا در صورت نداشتن قرارداد جاری با شرکت توزیع , دارا بودن عملکرد مجموع صورت وضعیت های قراردادها در یک سال گذشته ( یک سال منتهی به تاریخ ارزیابی) به میزان 1000 میلیون ریال و بالاتر

 

تعیین ظرفیت در لیست :

1- داشتن عملکرد مجموع صورت وضعیت به میزان حداقل 1000 میلیون ریال جهت ورود به مدت یک دوره 3 ماهه : سطح 5

2- داشتن قراداد جهت ورود به مدت یک دوره سه ماهه: سطح 5

3- انجام کار برای شرکت توزیع برق استان ایلام ( صورت وضعیت تأیید شده )با مبلغ 500 تا 2000 میلیون ریال برای ماندن در لیست به مدت یک دوره سه ماهه بعد از دوره ارزیابی ( کارکرد بایستی مربوط به حداکثر یک سال قبل از ارزیابی جهت ورود به لیست باشد) به این گروه سطح 4 اطلاق می شود .

4- انجام کار برای شرکت توزیع برق استان ایلام ( صورت وضعیت تأیید شده )با مبلغ از 2000میلیون ریال تا 5000 میلیون ریال به مدت یک دوره سه ماهه بعد از دوره ارزیابی ( کارکرد بایستی مربوط به حداکثر یک سال قبل از ارزیابی جهت ورود به لیست باشد) به این گروه سطح 3 اطلاق می شود.

5- انجام کار برای شرکت توزیع برق استان ایلام ( صورت وضعیت تأیید شده )با مبلغ بیش از 5000 تا 10000 میلیون ریال برای ماندن در لیست به مدت یک دوره سه ماهه بعد از دوره ارزیابی ( کارکرد بایستی مربوط به حداکثر یکسال قبل از ارزیابی جهت ورود به لیست باشد) به این گروه سطح 2 اطلاق می شود .

6-  انجام کار برای شرکت توزیع برق استان ایلام ( صورت وضعیت تأیید شده )با مبلغ بیش از10000 میلیون ریال برای ماندن در لیست به مدت یک دوره سه ماهه بعدازدوره ارزیابی ( کارکرد بایستی مربوط به حداکثر یک سال قبل از ارزیابی جهت ورود به لیست باشد) به این گروه سطح 1 اطلاق می شود .

 

شرایط خروج از لیست :

1- طی شدن دوره حضور در لیست بدون تغییر در شرایط اولیه ورود به لیست نیرو رسانی

2- ارتکاب هر گونه تخلف و عدم رعایت دستور العمل ها به در خواست معاونت ها به استناد مکاتبات شهرستان ها و بخش ها و ارجاع آن از طرف مدیریت محترم عامل به کمیته فنی و بازرگانی و یا برابر مصوبه کمیته رسیدگی به تخلفات پیمانکاران و یا برابر مصوبه کمیته فنی و بازرگانی بر اساس گزارش نظارت عالیه بر کیفیت تجهیزات و یا محرومیت انجام کار توسط مراجع ذیصلاح استانی یا کشوری.

3- در هر دوره ارزیابی سطوح با توجه به میزان صورت وضعیت در یک سال گذشته تعیین می گردد.

4- در صورت ورود شرکت پیمانکاری به لیست جهت یک دوره سه ماهه و عدم ارائه صورت وضعیت پروژه ها در مدت مذکور و حتی با داشتن قرارداد جدید از لیست نیرو رسانی خارج می گردد.

5- در صورت ارائه صورت وضعیت کمتر از 500 میلیون ریال در یک سال گذشته از لیست خارج می شود.


تاریخ به روز رسانی:
1397/02/27
تعداد بازدید:
856
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق ایلام می باشد.
Powered by DorsaPortal