۱۴۰۳ دوشنبه ۲۷ فروردين
شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
جهش توليد با مشاركت مردم
انتخاب رنگ:
دسته بندی مطالب
1397/05/20
فراخوان پیشنهاد در حوزه های تخصصی صنعت برق ، آموزش ، بهداشت و ایمنی

پیشنهاد در حوزه تخصصی صنعت برق

به منظور کاهش تبعات مدیریت اضطراری بار و همچنین ساماندهی و بهبود برون سپاری و افزایش کیفیت فعالیت های پیمانکاری، کارگروه نظارت بر توزیع نظام پیشنهاد های توانیر دو فراخاون با عنوان های (( اطلاع رسانی پیش اقدامانه به مشترکین با هدف کاهش تبعات مدیریت اضطراری بار)) و (( اقدامات ضروری جهت ساماندهی و بهبود برون سپاری و تقویت فعالیت های پیمانکاری در حوزه بهره برداری))

کارشناس توانیر در صورت نیاز به راهنمایی، مهندس ریاضی :   02127935096

پیشنهاد در حوزه آموزش

- ارائه پیشنهاد دوره­های آموزشی بر اساس تجارب به دست آمده از تابستان سال 97 به منظور اثر بخشی هرچه  بیشتر آموزش­های صنعت برق در نیمه دوم سال جاری و در راستای کاهش خاموشی ها در زمان پیک مصرف برق.

رابط جهت راهنمایی توانیر: مهندس یزدانی کارشناس محترم دفتر توسعه منابع انسانی و آموزش با شماره:    27935595-021

پیشنهاد در حوزه بهداشت و ایمنی

-ارائه پیشنهاد در خصوص شناسایی مصادیقی از تاثیرات بالقوه( مثبت یا منفی) فعالیت­های صنعت برق بر سلامت کارکنان/مشتریان، اجتماع و محله اطراف، جامعه، محیط زیست و فرصت های موجود برای مراقبت و ارتقای سلامت آن ها.

-ارائه پیشنهاد در خصوص چگونگی انعکاس هرچه بهتر موضوع سلامت( کارکنان/ مشتریان، اجتماع و محله اطراف، جامعه، محیط زیست) در نظام ارزشی سازمان/ خط مشی ها، راهبرد ها ، سیاست ها و استراتژیها.

-ارائه پیشنهاد در خصوص راهکارهای پذیرش مسئولیت و تأثیرات منفی ایجاد شده بر سلامت( کارکنان/ مشتریان، اجتماع و محله اطراف، جامعه، محیط زیست) از سوی شرکت ها در چارچوب قوانین جاری.

-ارائه پیشنهاد و راهکارهای جدید در خصوص ارتقای همکاری شرکت ها با سایر نهادها و سازمانها در حوزه سلامت ( کارکنان/ مشتریان، اجتماع و محله اطراف، جامعه، محیط زیست) با رعایت قوانین و مقررات بالادستی.

-ارائه پیشنهاد در خصوص انعکاس هرچه بهتر و مؤثرتر موضوع سلامت (کارکنان/ مشتریان، اجتماع و محله  اطراف، جامعه، محیط زیست) در فرآیند ها، تدوین استراتژی ها، برنامه های عملیاتی و دستورالعمل های درون سازمانی

تعاریف:

- نظام ارزشی عبارت است از هرمی مجموعه­ای از ارزش هایی که فرد یا افراد جامعه بدان پایبند بوده و بر رفتار فرد یا افراد ، بدون آگاهی آنان بدان، حاکم است.

- مسئولیت پذیری و پاسخگویی اجتماعی، شایستگی است که ما را قادر می سازد مراقب تلاش های کاری خود باشیم و در اه علائق دیگران و گروه هایی خدمت کنیم که خارج از حیطه نیاز های فردی، اهداف و نگرانی های ما قرار دارند.

رابط پاسخگو جهت راهنمایی: مهندس محمدی کارشناس محترم نظارت بر بهداشت ایمنی و محیط زیست توانیر     27935667-021

 

 

تعداد بازدید:
4071
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس: ایلام، بلوار مدرس، شرکت توزیع برق استان ایلام
کد پستی: 6931995487 نمابر:  08433330005
تلفن: 08433333020-08433333040
پست الکترونیکinfo[at] bargh-ilam.ir
کانال اطلاع رسانی پیام رسان سروش ilambargh@
 
تاریخ بروز رسانی 1403/01/21
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق ایلام می باشد.
Powered by DorsaPortal