۱۴۰۳ شنبه ۲۶ خرداد
شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
جهش توليد با مشاركت مردم
انتخاب رنگ:
دسته بندی مطالب
کولبران جهادگر
بالاآمدن تراز آب سد سیمره در اثر بارش های نوروزی موجب غرق شدن شبکه های توزیع چند روستای واقع در این مسیر شده است

با گذشت چند هفته از سیل ویرانگر نوروز 98 همچنان شاهد تلاش و کمک رسانی دستگاهها و نهادهای مختلف جهت بازگشت به زندگی عادی برای ساکنان مناطق سیل زده هستیم که در استان ایلام بخش هایی از شهرها و روستاهای مسیر رود سیمره همچنان در محاصره بالا آمدن تراز آب این رود کهن می باشند و به زیرساخت های آنان به ویژه در حوزه برق خسارات زیادی وارد شده است.
مدیر دفتر روابط عمومی شرکت توزیع برق ایلام گفت : پس از تلاش های مدیران و کارکنان شرکت توزیع برق جهت حفاظت از شبکه توزیع برق و تعمیرات وسیع و سریع در تاسیسات آسیب دیده شاهد کمترین خاموشی ها در بحران اخیر بودیم، طی روزهای اخیر به همت تلاشگران این مجموعه برق رسانی به چند روستای درگیر سیل همچنان ادامه دارد
رضایتی افزود: با توجه به بالا آمدن آب سیمره و غرق شدن بخشی از اراضی از پیش تعیین شده در این مناطق، بخش زیادی از شبکه توزیع برق بین روستاهای داربلوط تا چم روته غرق شد.
وی ادامه داد: زیر آب رفتن راههای ارتباطی هم موجب شد که کارکنان شرکت توزیع برق استان در اقدامی کم نظیر و مجاهدانه تاسیسات و تجهیزات را به صورت انفرادی و به روش کولبری از کوههای صعب العبور حمل و یک شبکه 2400 متری را با 40 پایه فشار متوسط مجدد احداث و آماده راه اندازی کنند.
رضایتی اضافه کرد: در شرایط عادی و یا در صورت برون سپاری حدود دو ماه زمان لازم داشت تا این پروژه به سامان برسد اما  با همت بی نظیرکارکنان شرکت توزیع برق استان ایلام و با برگزاری مانور جهادی تنها در دو روز کاری برق این مناطق مجدد وصل شد.
مدیر دفتر روابط عمومی این شرکت در پایان بیان کرد: ضمن اینکه همت و تلاش مردم و جوانان روستاهای منطقه ستودنی بود، می بایست از اقدامات و ایثار مجموعه مدیریت توزیع برق شهرستان سیروان به ویژه مهندس بهرام صید و همکاران ایشان تقدیر نمود.

 

تاریخ:
1398/02/02
تعداد بازدید:
7050
نویسنده:
روابط عمومی
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس: ایلام، بلوار مدرس، شرکت توزیع برق استان ایلام
کد پستی: 6931995487 نمابر:  08433330005
تلفن: 08433333020-08433333040
پست الکترونیکinfo[at] bargh-ilam.ir
کانال اطلاع رسانی پیام رسان سروش ilambargh@
 
تاریخ بروز رسانی 1403/03/26
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق ایلام می باشد.
Powered by DorsaPortal