۱۴۰۳ يکشنبه ۶ خرداد
شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
جهش توليد با مشاركت مردم
انتخاب رنگ:
دسته بندی مطالب
برای همسایگان
ارمغان گر آسایش
با توجه به بالاآمدن تراز آب سد سیمره و زیر آب رفتن شبکه های توزیع برق بخش عرب رودبار شهرستان سیروان قسم عمده ای روستاهای استان لرستان که از طریق خط فشارمتوسط روستای داربلوط این منطقه برق دار می شدند نیز به زیر آب رفته و مردم روستاهای مذکور از نعمت برق محروم گردیدند.

با توجه به بالاآمدن تراز آب سد سیمره و زیر آب رفتن شبکه های توزیع برق بخش عرب رودبار شهرستان سیروان قسم عمده ای روستاهای استان لرستان که از طریق خط فشارمتوسط روستای داربلوط این منطقه  برق دار می شدند نیز به زیر آب رفته و مردم روستاهای مذکور از نعمت برق محروم گردیدند.

مدیر دفتر روابط عمومی شرکت توزیع برق استان  ایلام گفت: تنها دور روز پس از زیر آب رفتن شبکه تامین برق روستای چم رویته بخش عرب رودبار در یک اقدام جهادی و در 9 ساعت با همت تمامی نیروهای واکنش سریع شرکت این روستا برق دار شد ولی همسایگان لرستانی ما که طرف مجاور این روستا قرار دارند به دلیل غرق شدن امتداد شبکه از نعمت برق محروم بودند.

رضایتی ادامه داد: به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا با باز احداث این خط به طول یک کیلومتر این عزیران را نیز از نعمت برق بهره مند سازیم و برای انجام این پروژه می بایست تجهزیات از طریق قایق از عرض 500 متری رودخانه عبور کنند.

وی افزود: صعب العبور بودن منطقه و عدم امکان استفاده از ادوات سنگین مهمترین معظلات سر راه انجام این پروژه بود اما این مشکلات در عزم مردان بی ادعای خدمت در صنعت برق هیچ تاثیری نداشت و بعد از 6 ساعت کار مدوام و طاقت فرسا کودکان روستاهای لرستانی شب را در روشنایی لامپ ها گذراندند.
تاریخ:
1398/02/14
تعداد بازدید:
4097
نویسنده:
روابط عمومی
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس: ایلام، بلوار مدرس، شرکت توزیع برق استان ایلام
کد پستی: 6931995487 نمابر:  08433330005
تلفن: 08433333020-08433333040
پست الکترونیکinfo[at] bargh-ilam.ir
کانال اطلاع رسانی پیام رسان سروش ilambargh@
 
تاریخ بروز رسانی 1403/03/06
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق ایلام می باشد.
Powered by DorsaPortal