۱۴۰۳ شنبه ۲۶ خرداد
شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
جهش توليد با مشاركت مردم
انتخاب رنگ:
دسته بندی مطالب
تحریم های ظالمانه فرصت اند تا تهدید
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان ایلام
شرکت توزیع برق ایلام در اقدامی خلاقانه برای اولین بار اقدام به تشکیل کارگروهی با عنوان مقابله با تحریم به ریاست مدیرعامل این شرکت نمود.

شرکت توزیع برق ایلام در اقدامی خلاقانه برای اولین بار اقدام به تشکیل کارگروهی با عنوان مقابله با تحریم به ریاست مدیرعامل این شرکت نمود.

دکتر هادی شیرخانی در آغاز این جلسه گفت: هر کشوری که به داشته ها و توانمندی های درونی خود نگاه ویژه داشته باشد، تحریم را بیشتر یک فرصت و موهبت می داند تا تهدید چرا که تحریم فرصتی بی بدلیل را برای رشد و نمو استعدادها درونی و خلاقیت در پیشبرد اهداف فراهم می آورد.

وی با اشاره به اینکه مدیریت هزینه ها یکی از راهکار های مهم در مقابله با تحریم های ظالمانه شیطان بزرگ است، بیان کرد: تمامی فرآیند های اجرایی می بایست در گام اول با نگاه علمی وکارشناسی بازنگری شود و تلاش در جهت حمایت از کالا و خدمات ایرانی بسیار مهم است.

شیرخانی تاکید کرد: برای رسیدن به اهداف عالیه در هر سیستم باید از اتلاف منابع جلوگیری کرد و اصلاح فرایندها باید در دستور کار تمامی تصمیم گیران قرار گیرد.

رییس هییت مدیره شرکت توزیع برق استان ادامه داد: یکی از جنبه های فرصت بودن تحریم بازنگری در فرآیندها و انعطاف پذیر کردن آن هاست که در این مواقع بتوان با اتکا به توان داخلی از بحران های اینچنینی عبور کرد.

تاریخ:
1398/03/13
تعداد بازدید:
4814
نویسنده:
روابط عمومی
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس: ایلام، بلوار مدرس، شرکت توزیع برق استان ایلام
کد پستی: 6931995487 نمابر:  08433330005
تلفن: 08433333020-08433333040
پست الکترونیکinfo[at] bargh-ilam.ir
کانال اطلاع رسانی پیام رسان سروش ilambargh@
 
تاریخ بروز رسانی 1403/03/26
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق ایلام می باشد.
Powered by DorsaPortal