۱۴۰۳ شنبه ۲۶ خرداد
شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
جهش توليد با مشاركت مردم
انتخاب رنگ:
دسته بندی مطالب
اهداف و برنامه های پاسخگویی بار را برای تابستان 98 تشریح کرد
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان ایلام
دکتر هادی شیرخانی در گفتگو اختصاصی با پایگاه اطلاع رسانی شرکت توزیع برق ایلام اهداف و برنامه های پاسخگویی بار را تشریح کرد

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان آگاه سازی مشترکین برای همکاری وهمدلی با صنعت برق در جهت کنترل پیک باررا از مهمترین اهداف این شرکت در این راستا برشمرد و تاکید کرد: عقد تفاهم نامه همکاری با مشترکین برای کنترل پیک بار از جمله فعالیت های این شرکت در راستای اجرای برنامه ابلاغی وزیر نیرو(098) است.

 وی افزود: در این راستا کارگروه های تخصصی در اسرع وقت تشکیل شدند و در اولین اقدام رایزنی ها و مکاتبات متعددی با مقامات ارشد استانی به ویژه استاندار ایلام برای تببین وضعیت صنعت برق در این برهه حساس انجام پذیرفت.

دکتر هادی شیرخانی ادامه داد: هوشمند سازی لوازم اندازه گیری ادارات، چاه های کشاورزی و مشترکین صنعتی در جهت پایش بار لحظه ای و امکان مانور در مواقع بحرانی رایکی از فعالیت های دیگر این شرکت در این راستای کنترل پیک بار اعلام کرد.

وی با اشاره به حمایت های بی دریغ استاندار ایلام در راستای صدور دستور تجهیز ادارات به مولد های اضطراری بیان کرد: خوشبختانه با پیگیری های مجدانه این شرکت و مشاوره های فنی 39 دستگاه اجرایی در استان به دیزل ژنوراتور مجهز شدند و در گام بعدی درحال عقد تفاهم نامه برای استفاده از ظرفیت انرژی تولیدی این مولد ها در مواقع بحرانی هستیم.

رییس هییت مدیره شرکت توزیع برق استان اضافه کرد: خوشبختانه جز اولین استان هایی هستیم که ساعات کار ادارات بر اساس شرایط پیک بار تغییر کرده است و این مهم می تواند نقش به سزایی در کاهش پیک استان داشته باشد.

شیرخانی اظهار داشت: این شرکت تمامی مکاتبات و قول های مساعد را برای تعطیلی ادارت و دستگاه های اجرایی در مواقع بحرانی را از استاندار ایلام اخذ نموده و در صورت افزایش دمای هوا و با هماهنگی سازمان هواشناسی تعطیلی ادارات نیز در دستور کار قرار خواهد گرفت.

 

 

تاریخ:
1398/04/01
تعداد بازدید:
165
نویسنده:
روابط عمومی
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس: ایلام، بلوار مدرس، شرکت توزیع برق استان ایلام
کد پستی: 6931995487 نمابر:  08433330005
تلفن: 08433333020-08433333040
پست الکترونیکinfo[at] bargh-ilam.ir
کانال اطلاع رسانی پیام رسان سروش ilambargh@
 
تاریخ بروز رسانی 1403/03/26
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق ایلام می باشد.
Powered by DorsaPortal