۱۴۰۳ يکشنبه ۶ خرداد
شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
جهش توليد با مشاركت مردم
انتخاب رنگ:
دسته بندی مطالب
واحدHSE شرکت
آغاز فرآیند ممیزی
فرآیندممیزی واحد ایمنی شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام با حضور دو تن از ممیزان منتخب شرکت توانیر از صبح امروز در معاونت بهره برداری این شرکت آغاز شد.

 فرآیندممیزی واحد ایمنی شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام با حضور دو تن از ممیزان منتخب شرکت توانیر از صبح امروز در معاونت بهره برداری این شرکت آغاز شد.

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق ایلام در این باره گفت: بنا بر هماهنگی های به عمل آمده و ابلاغ زمان ممیزی، دوتن از ممیزان منتخب توانیر فرآیند تطبیق عملکرد واحد HSE این شرکت را با دستور العمل ها و بخشنامه های ابلاغی شرکت توانیر بررسی خواهند کرد.

مجتبی صیدی در ادامه به اهتمام ویژه این شرکت به حفظ و صیانت از جان همکاران به ویژه کارکنان عملیاتی اشاره کرد و گفت: صنعت برق یک صنعت پیچیده و حساس است و برای کارکردن در این صنعت می بایست پرسنل تحت آموزش های مداوم و مدون قرار گیرند تا شاهد کمترین آسیب باشیم.

وی روی دیگر سکه را محافظت ازجان شهروندان در مقابل خطرات احتمالی برق عنوان کردو خاطر نشان نمود: برای این مهم آموزش به مردم با استفاده از زبان هنر و تبلیغات نوین در این واحد انجام شده است.

صیدی ازجمله این فعالیت ها به آموزش مداوم و برنامه ریزی شده پرسنل اشاره کرد و گفت: با کمک و همراهی واحد آموزش شرکت برنامه های آموزشی و کارگاه های عملی متعددی در طول سال برای پرسنل به ویژه کارکنان عملیاتی برگزار می شود و به صورت مداوم عملکردایشان از لحاظ ایمنی مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرا می گیرد.

معاون بهره برداری شرکت توزیع برق استان در پایان ایجاد روحیه تعهد و همچنین دقت و نکته سنجی برای عدم رخداد حوادث را از جمله محورهای آموزشی برای همکاران خود برشمرد.

تاریخ:
1398/04/10
تعداد بازدید:
4012
نویسنده:
روابط عمومی
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس: ایلام، بلوار مدرس، شرکت توزیع برق استان ایلام
کد پستی: 6931995487 نمابر:  08433330005
تلفن: 08433333020-08433333040
پست الکترونیکinfo[at] bargh-ilam.ir
کانال اطلاع رسانی پیام رسان سروش ilambargh@
 
تاریخ بروز رسانی 1403/03/06
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق ایلام می باشد.
Powered by DorsaPortal