۱۴۰۳ شنبه ۲۶ خرداد
شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
جهش توليد با مشاركت مردم
انتخاب رنگ:
دسته بندی مطالب
پانزدهمین جشنواره مسابقات قرآن کریم وجشن ورود به سن تکلیف
به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام برگزار شد
دبیر شورای فرهنگی شرکت توزیع برق ایلام از برگزاری پانزدهمین جشنواره مسابقات قرآن کریم و نماز و همچنین جشن ورود به سن تکلیف ویژه فرزندان صنعت آب و برق در استان خبر داد.

دبیر شورای فرهنگی شرکت توزیع برق ایلام از برگزاری پانزدهمین جشنواره مسابقات قرآن کریم و نماز و همچنین جشن ورود به سن تکلیف ویژه فرزندان صنعت آب و برق در استان خبر داد.

مرتضی ناصریان در همین باره افزود: پس از انتخاب این شرکت به عنوان میزبان این دوره از مسابقات فراخوان و دستور العمل های ابلاغی وزارت نیرو به تمامی شرکت های تابعه این وزارتخانه در استان ارسال گردید و 10 نفر از فرزندان همکار در رشته حفظ آیات الهی (قرآن مجید) در این دوره از مسابقات شرکت نمودند.

وی ادامه داد: در همین راستا و برای برگزاری هرچه با شکوه تر این دوره از مسابقات دو تن از داوران استانی برای داوری بین فرزندان همکار صنعت آب و برق انتخاب شدند و در نهایت پس از بررسی های به عمل آمده در دو حوزه حفظ سوره مبارکه معارج و حفظ سوره های کوتاه، شش نفر از شرکت کنندگان به عنوان نفرات اول تا سوم هر حوزه انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفتند.

زینب پور صفر مشاور مدیرعامل این شرکت نیز از برگزاری جشن ورود به سن تکلیف فرزندان همکار صنعت آب و برق در استان همراه با آیین اختتامه مسابقات قرآنی خبر داد و افزود:  برای15 دختر و پسر از شرکت توزیع و 5 نفر از سایر شرکت های تابعه جشن ورود به سن عبادت برگزار شد.

تاریخ:
1398/05/26
تعداد بازدید:
4031
نویسنده:
روابط عمومی
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس: ایلام، بلوار مدرس، شرکت توزیع برق استان ایلام
کد پستی: 6931995487 نمابر:  08433330005
تلفن: 08433333020-08433333040
پست الکترونیکinfo[at] bargh-ilam.ir
کانال اطلاع رسانی پیام رسان سروش ilambargh@
 
تاریخ بروز رسانی 1403/03/26
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق ایلام می باشد.
Powered by DorsaPortal