۱۴۰۳ جمعه ۳۱ فروردين
شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
جهش توليد با مشاركت مردم
انتخاب رنگ:
دسته بندی مطالب
توزیع 100 هزار جلد دفترچه رایگان دانش آموزی در مناطق محروم
دکتر هادی شیرخانی به همراه دکتراسکندری مدیرکل دفتر فنی و مهندسی توزیع شرکت توانیر در آیین بازگشایی مدارس در یکی از دبیرستان های حاشیه شهر ایلام شرکت کردند.

 دکتر هادی شیرخانی به همراه دکتر اسکندری مدیرکل دفتر فنی و مهندسی توزیع شرکت توانیر در آیین بازگشایی مدارس در یکی از دبیرستان های حاشیه شهر ایلام شرکت کردند.

اسکندری در این مراسم با اشاره به اینکه یکی از رسالت های نظام تعلیم و تربیت پرورش نیروهای انسانی متخصص برای صنعت می باشد گفت: در حال حاضر تمامی پروژه های موفق در صنعت برق توسط دانش آموزان نخبه دیروز به سرانجام رسیده است.

وی ادامه داد: یکی از طرح های موفق و بسیار مفید درصنعت برق حذف قبوض کاغذی است و خوشبختانه استان ایلام از استان های پیشتاز در این طرح بوده است.

اسکندری ادامه داد: عواید حذف قبوض کاغذی را می توان صرف خرید ملزومات تحصیلی برای دانش آموزان کم بضاعت نمود.

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق ایلام نیز در حاشیه این آیین گفت : همزمان با نخستین روز از بازگشایی مدارس 100 هزار جلد دفترچه رایگان بین دانش آموزان مناطق محروم استان ایلام توزیع می شود.

 

وی ادامه داد : این اقدام پس از اجرای موفقیت آمیز طرح حذف قبوض برق در استان ایلام صورت گرفته که خوشبختانه این برنامه شرکت توزیع برق نیز با استقبال مردم مواجه شد.

 

این مسوول اضافه کرد: هزینه قبوض برق صرف این اقدام عام المنفعه شده و دانش آموزان محروم ایلام از این مزیت بهره مند می شوند.

 

شیرخانی ضمن تقدیر از مشترکین شرکت برق استان ایلام برای استقبال از طرح حذف قبوض کاغذی تصریح کرد: از رسانه های استان در راستای همکاری در امر فرهنگ سازی طرح های شرکت توزیع برق نیز قدردانی می شود.

تاریخ:
1398/07/01
تعداد بازدید:
4002
نویسنده:
روابط عمومی
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس: ایلام، بلوار مدرس، شرکت توزیع برق استان ایلام
کد پستی: 6931995487 نمابر:  08433330005
تلفن: 08433333020-08433333040
پست الکترونیکinfo[at] bargh-ilam.ir
کانال اطلاع رسانی پیام رسان سروش ilambargh@
 
تاریخ بروز رسانی 1403/01/29
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق ایلام می باشد.
Powered by DorsaPortal