۱۴۰۳ يکشنبه ۶ خرداد
شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
جهش توليد با مشاركت مردم
انتخاب رنگ:
دسته بندی مطالب
با رییس کل دادگستری
دیدار مدیرعامل شرکت توزیع برق ایلام:
هادی شیرخانی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان با رئیس کل جدید دادگستری استان دیدار و انتصاب وی را تبریک گفت.

شیرخانی گفت: برق بعد از امنیت به عنوان مهمترین زیرساخت رفاه بشری است از سویی در عصر حاضر حتی امنیت نیز وابسته به تولید و پایداری انرژی برق است.
وی ادامه داد: صنعت برق و ارائه خدمت به مردم کاری سخت و سنگینی است چرا که امروز صنعت برق یکی از ضروریات زندگی مردم و جامعه است و اهمیت برق بگونه ای است که اگر یک ساعت خاموشی داشته باشیم ارائه خدمات سایر ادارات و سازمانها به مردم دچار اختلال می شود.
رییس هییت مدیره شرکت توزیع برق استان در ادامه گفت : با این حال این صنعت مبتلا به چالش های بسیار عذاب آوری است که از توان و انرژی همکاران بنده برای خدمت رسانی به مردم می کاهد.

شیرخانی به پدیده شوم سرقت انرژی و عدم وصول به موقع مطالبات به عنوان دوچالش بسیار مهم این صنعت در استان اشاره کرد و بیان نمود: فعالیت های فرهنگی بسیاری برای رفع این مشکلات انجام شده است اما نیازمند یاری گری بیش ازپیش دستگاه قضا به عنوان دادستان بیت المال و منابع عمومی هستیم.

مدیرعامل شرکت توزیع برق ایلام اظهار داشت: با توجه به حساسیت موضوع و گره خوردن برق با رفاه مردم از عالی ترین مقام دستگاه قضا در استان انتظار داریم دستور تسریع در دادرسی پرونده های حقوقی این شرکت را صادر فرماید.

وی در پایان با تقدیر از حمایت ها و همدلی های بی بدیل دادگستری استان با صنعت برق ابراز امیدواری کرد: با رویکرد نوین دستگاه عدل و داد در کشور و به تبع آن در استان شاهد ریشه کنی پدیده شوم سرقت انرژی در استان باشیم.

 

تاریخ:
1398/07/02
تعداد بازدید:
4285
نویسنده:
روابط عمومی
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس: ایلام، بلوار مدرس، شرکت توزیع برق استان ایلام
کد پستی: 6931995487 نمابر:  08433330005
تلفن: 08433333020-08433333040
پست الکترونیکinfo[at] bargh-ilam.ir
کانال اطلاع رسانی پیام رسان سروش ilambargh@
 
تاریخ بروز رسانی 1403/03/06
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق ایلام می باشد.
Powered by DorsaPortal