۱۴۰۳ دوشنبه ۲۷ فروردين
شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
جهش توليد با مشاركت مردم
انتخاب رنگ:
دسته بندی مطالب
مانور سد سیمره نشان از توان بالا و آمادگی کارکنان این صنعت است
رییس شورای هماهنگی مدیریت بحران صنعت آب و برق استان ایلام:
مانور تمرینی_ آموزشی مدیریت بحران و پدافند غیر عامل منطقه جنوب غرب کشور با حضور استان های کرمانشاه، لرستان و خوزستان به میزبانی استان ایلام در محل سد و نیروگاه سیمره برگزار شد.

مانور تمرینی_ آموزشی مدیریت بحران و پدافند غیر عامل منطقه جنوب غرب کشور با حضور استان های کرمانشاه، لرستان و خوزستان به میزبانی استان ایلام در محل سد و نیروگاه سیمره برگزار شد.

خالد جلیلیان در همین باره گفت: با توجه به رایزنی های به عمل آمده خوشبختانه میزبانی این دوره از سری مانور های تمرینی _آموزشی به استان ایلام رسید و با تشریک مساعی همه شرکت های آب و برق در استان این مانور برگزار گردید.

وی ادامه داد: هدف از برگزاری این مانور هماهنگی، تمرین شرایط بحرانی و افزایش آمادگی دستگاه های اجرایی صنعت آب و برق منطقه جنوب غرب کشوراست

وی در پایان اظهار داشت : آیین اختتامه این مانور صبح امروز با حضور معاون مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل وزارت نیرو، رییس گروه  مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت توانیر، مدیرکل دفتر مدیریت بحران و مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری ایلام  و جمعی از مدیران مرتبط استانی در محل نیروگاه سد سیمره برگزار شد.

گفتنی است در این مراسم خالد جلیلیان از شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام به عنوان رییس شورای مدیریت بحران و پدافند غیر عامل منطقه جنوب غرب انتخاب و معرفی شد.

تاریخ:
1398/07/10
تعداد بازدید:
4056
نویسنده:
روابط عمومی
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس: ایلام، بلوار مدرس، شرکت توزیع برق استان ایلام
کد پستی: 6931995487 نمابر:  08433330005
تلفن: 08433333020-08433333040
پست الکترونیکinfo[at] bargh-ilam.ir
کانال اطلاع رسانی پیام رسان سروش ilambargh@
 
تاریخ بروز رسانی 1403/01/21
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق ایلام می باشد.
Powered by DorsaPortal