۱۴۰۳ شنبه ۲۶ خرداد
شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
جهش توليد با مشاركت مردم
انتخاب رنگ:
دسته بندی مطالب
از مواکب مستقر در مسیر زائرین اربعین حسینی
بازدید گروه ایمنی برق استان ایلام
طی بازدید از مواکب مستقر در مسیر اربعین حسینی در منطقه بهرام آباد،پایانه برکت،میدان اربعین ،پایانه مرزی مهران استان ایلام ، ضمن بررسی موارد ایمن بودن کابل و تابلو و سیم کشی داخلی مواکب، راهنمائی های لازم به منظور رفع موارد حادثه خیز و ناایمن را نیز به مواکب داران ارائه دادند.

طی بازدید از مواکب مستقر در مسیر اربعین حسینی در منطقه بهرام آباد،پایانه برکت،میدان اربعین ،پایانه مرزی مهران استان ایلام  ، ضمن بررسی موارد ایمن بودن کابل و تابلو و سیم کشی داخلی مواکب، راهنمائی های لازم به منظور رفع موارد حادثه خیز و ناایمن را نیز به مواکب داران ارائه دادند.همچنین توزیع بروشورهای ایمنی وآموزشهای  چهره به چهره دربین  زایرین،موکب داران،رانندگان ارایه گردید.


 مالک نظرپور رئیس گروه ایمنی شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام در این بازدید با اشاره به ضرورت حفظ سلامتی موکب داران و زائرین اربعین حسینی اظهارداشت: شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام تلاش دارد همگام با خیل عظیم حسینی نسبت به فراهم کردن شرایط ایمنی و سلامت که در نهایت به رفاه حال عزارداران منجر می شود اقدام نمایند.

 

    وی تصریح کرد: بازرسین ایمنی این شرکت طی مدت برگزاری مراسم اربعین حسینی که پیش بینی می شود امسال افزایش چشمگیری داشته باشد، آمادگی لازم به منظور همکاری و مشاوره در بهبود ایمنی مواکب را داشته و تقاضا داریم هرگونه عملیات برقرسانی و نورپردازی با رعایت و حفظ ایمنی کامل، از رهاکردن کابل و سیم برق بر روی زمین و در مسیر تردد زائرین و ماشین آلات جدا خودداری نمایند.

 

   رئیس گروه ایمنی برق ایلام در ادامه بیان داشت: در این بازدید کلیه موکب ها مورد بررسی فنی قرار گرفته و موارد خطرآفرین که امکان برق گرفتگی و آتش سوزی در آن وجود دارد شناسائی و به اطلاع متولی موکب رسانیده و در بازدید بعدی رفع نقص مکتوب شده مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 

 نظرپور درپایان اظهارداشت: با توجه به اینکه موکبها با داربست فلزی برپا شده و به هم متصل می باشند در صورت بروز هرگونه مشکل برقی همه در معرض خطر قرار می گیرند، تامین برق از تابلوهای مجاز، استفاده ازکابلهای استاندارد، عدم استفاده از لامپهای پرمصرف، استفاده از چسب برق جهت بستن اتصالات، استفاده از بست پلاستکی بجای سیم مفتول از مهمترین مواردی می باشند که به ارتقای ایمنی منجر می شوند.

تاریخ:
1398/07/23
تعداد بازدید:
8002
نویسنده:
روابط عمومی
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس: ایلام، بلوار مدرس، شرکت توزیع برق استان ایلام
کد پستی: 6931995487 نمابر:  08433330005
تلفن: 08433333020-08433333040
پست الکترونیکinfo[at] bargh-ilam.ir
کانال اطلاع رسانی پیام رسان سروش ilambargh@
 
تاریخ بروز رسانی 1403/03/24
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق ایلام می باشد.
Powered by DorsaPortal