۱۴۰۳ شنبه ۲۶ خرداد
شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
جهش توليد با مشاركت مردم
انتخاب رنگ:
دسته بندی مطالب
پروژه بهبود فرآیندها و مکانیزه نمودن زیر ساخت های مهندسی کلید خورد
معاون مهندسی و برنامه ریزی
مهندس حسن بشیری در گفتگوی اختصاصی با پایگاه اطلاع رسانی شرکت توزیع برق ایلام از آغاز پروژه بهبود فرآیندها و مکانیزه نمودن زیر ساخت های مهندسی در این شرکت خبر داد.

مهندس حسن بشیری در گفتگوی اختصاصی با پایگاه اطلاع رسانی شرکت توزیع برق ایلام از آغاز پروژه بهبود فرآیندها و مکانیزه نمودن زیر ساخت های مهندسی در این شرکت خبر داد.

بشیری افزود: از ابتدای سال جاری به منظور بهبود و مکانیزه نمودن فرایند ها و زیر ساخت های مهندسی و همچنین اجرای دستور العمل ها و رویه های اجرایی در بخش های طراحی، نظارت بر اجرا، کنترل پروژه و ارزیابی عملکردپیمانکاران با تعریف این پروژه با همکاری شرکت مهندسی مشاور دانشمند اقدام به پایش فرآیندها و زیرساخت های موجود نمودیم.

وی ادامه داد: در همین راستا با بررسی نتایج حاصل از فاز صفر و بررسی فعالیت های شرکت های پیش رو در این زمینه سند راهبردی انجام فرایندها ورویه های انجام کار به صورت مکانیزه تدوین و زیرساخت های نرم افزاری برای انجام فعالیت ها تهیه شده است.

بشیری خاطرنشان کرد: تمامی مراحل انجام این پروژه به صورت مستمر و گام به گام با نظارت و مشورت دفتر مهندسی شرکت توانیر انجام شده است و امیدواریم نتایج حاصل از این اقدام موجبات توسعه هر چه بیشتر صنعت برق در استان را فراهم سازد.

تاریخ:
1398/08/14
تعداد بازدید:
6853
نویسنده:
روابط عمومی
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس: ایلام، بلوار مدرس، شرکت توزیع برق استان ایلام
کد پستی: 6931995487 نمابر:  08433330005
تلفن: 08433333020-08433333040
پست الکترونیکinfo[at] bargh-ilam.ir
کانال اطلاع رسانی پیام رسان سروش ilambargh@
 
تاریخ بروز رسانی 1403/03/26
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق ایلام می باشد.
Powered by DorsaPortal