۱۴۰۳ شنبه ۲۶ خرداد
شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
جهش توليد با مشاركت مردم
انتخاب رنگ:
دسته بندی مطالب
هیچ نقشی در خاموشی ها نداشتیم
مدیرعامل توزیع برق ایلام:
هادی شیرخانی؛ مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام امروز صبح در نشست مطبوعاتی با اهالی رسانه ضمن تقدیر از همکاری این عزیزان در خصوص اطلاع رسانی و آگاهی افزایی مشترکین در تابستان گذشته که منجر به گذر از پیک بدون خاموشی شد، تاکید کرد: نقشی در خاموشی هایی که در تابستان سال گذشته به وقوع پیوست، نداشته ایم.

هادی شیرخانی؛ مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام امروز صبح  در نشست مطبوعاتی با اهالی رسانه ضمن تقدیر از همکاری این عزیزان در خصوص اطلاع رسانی و آگاهی افزایی مشترکین در تابستان گذشته که منجر به گذر از پیک بدون خاموشی شد، تاکید کرد:  نقشی در خاموشی هایی که در تابستان سال گذشته به وقوع پیوست، نداشته ایم. 

وی ادامه داد: در حال حاضر 170 مگاوت ساعت در پیک مصرف داریم اما این میزان در تابستان به 380 مگاوات رسیده بود این در حالی است که برای هر مگاوت برق 700 تومان هزینه می شود اما به قیمت 70 تومان به دست مصرف کننده می رسد.

 

 شیرخانی با اشاره به اینکه سال گذشته 600 میلیون جریمه مصرف خارج از سهم تعیین شده پرداخت شده است تضریح کرد:امسال علاوه بر اینکه در تابستان خاموشی نداشته ایم بلکه به کشورهای همسایه نیز صادرات برق داشته ایم و از هم اکنون نیز برنامه ریزی ها برای سال آینده در راستای مدیریت خاموشی ها آغاز شده است.  

 رییس هییت مدیره شرکت توزیع برق استان با اشاره به اینکه هیچ خدمتی در شرایط کنونی کشور بدون برق امکان پذیر نیست به گونه ای که امنیت و سلامت مردم در شرایط کنونی کشور در گرو وجود برق است، گفت :صنعت برق بسیار پر هزینه است و 24ساعته باید در راستای تجهیز و تعمیر تاسیسات توزیع آماده باش بود. 

شیرخانی نقش تحریم های ظالمانه را در صنعت برق بدین گونه شرح داد: با توجه به تحریم های ظالمانه دشمنان کشور، توان ایجاد هیچ نیروگاه و تولید افزودن حتی یک مگاوت برق در این شرایط وجود ندارد و از سویی علاوه بر تحریم ها نبود بارش مناسب (در طول سال)جهت تولید برق نگرانی هایی را در بر دارد.

 وی در پایان گفت: دست یاری ما به سوی رسانه ها دراز است و جهت اطلاع رسانی در خصوص حذف قبوض کاغذی و نحوه پرداخت الکترونیکی قبوض نیازمند همکاری و همراهی اصحاب رسانه هستیم. 

 

تاریخ:
1398/08/22
تعداد بازدید:
4602
نویسنده:
روابط عمومی
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس: ایلام، بلوار مدرس، شرکت توزیع برق استان ایلام
کد پستی: 6931995487 نمابر:  08433330005
تلفن: 08433333020-08433333040
پست الکترونیکinfo[at] bargh-ilam.ir
کانال اطلاع رسانی پیام رسان سروش ilambargh@
 
تاریخ بروز رسانی 1403/03/26
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق ایلام می باشد.
Powered by DorsaPortal