۱۴۰۲ پنج شنبه ۳ اسفند
شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
مهار تورم و رشد تولید
انتخاب رنگ:
دسته بندی مطالب
افتتاح هفت پروژه توزیع با اعتباری بالغ بر740 میلیارد ریال
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان ایلام:
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام از افتتاح هفت پروژه توزیع در استان و در ایام الله دهه مبارک فجر با اعتباری بالغ بر هفتصدوچهل میلیارد ریال خبر داد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام از افتتاح هفت پروژه توزیع در استان و در ایام الله دهه مبارک فجر با اعتباری بالغ بر هفتصدوچهل میلیارد ریال خبر داد.

هادی شیرخانی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شرکت توزیع برق استان ایلام اظهار داشت : از جمله این پروژه ها می توان به احداث نیروگاه خورشیدی 100 کیلوواتی شهرستان دهلران با اعتبار هشت و نیم میلیارد ریال اشاره کرد.

وی با شاره به سیل بهار سال جاری در استان و تخریب شبکه های توزیع در برخی از شهرستان ها، افزود: قسمت عمده ای از شبکه های توزیع در شهرستان های دره شهر، سیروان، بدره و چرداول با اعتبار هفتاد و پنج میلیارد ریال بازسازی شده است و در این ایام به بهره برداری خواهد رسید.

شیرخانی تصریح کرد: انرژی برق به عنوان مهمترین زیرساخت توسعه نقش مهمی در موفقیت طرح های توسعه محور در استان دارد و به همین دلیل چهل و هشت میلیارد ریال اعتبار صرف تامین برق باغات زیتون هلیلان شده است تا برکات این طرح کشاورزی نصیب مردم شریف استان گردد.

رییس هیات مدیره شرکت توزیع برق ایلام بیان کرد: با توجه به تخریب روستای چم شیردر نتیجه بالا آمدن آب سد سیمره در بهار سال جاری این شرکت زیرساخت تامین برق روستای جدید را برای این مردم با اعتبار بیست و پنج میلیارد ریال فراهم نموده که به فضل خدا در این ایام پر برکت به بهره برداری خواهد رسید.

شیرخانی در پایان خاطر نشان کرد:پروژه اصلاح شبکه و نصب سه دستگاه اتوبوستر جهت تامین برق پایدار کلات مورموری از توابع شهرستان آبدانان با ارزش چهل و دو میلیارد ریال نیزاز دیگر پروژه های قابل بهره برداری این شرکت است.

تاریخ:
1398/11/08
تعداد بازدید:
4798
نویسنده:
روابط عمومی
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس: ایلام، بلوار مدرس، شرکت توزیع برق استان ایلام
کد پستی: 6931995487 نمابر:  08433330005
تلفن: 08433333020-08433333040
پست الکترونیکinfo[at] bargh-ilam.ir
کانال اطلاع رسانی پیام رسان سروش ilambargh@
 
تاریخ بروز رسانی 1402/12/02
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق ایلام می باشد.
Powered by DorsaPortal