۱۴۰۳ شنبه ۲۶ خرداد
شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
جهش توليد با مشاركت مردم
انتخاب رنگ:
دسته بندی مطالب
شفاف و بی پرده به سبک مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام:
تا پول هنگفت ندهیم در صدا و سیما راه مان نمی دهند/ وضعیت حاکم بر کشور؛ حاصل سوء مدیریت ها/ خاموشی ها؛ فرصتی برای صرفه جویی/

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام گفت: تا پول ندهیم ما را به صدا و سیما راه نمی دهند.

 

-به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام؛ "هادی شیرخانی" عصر روز سه شنبه در مصاحبه با جمعی از رسانه های دیداری و شنیداری با تقدیر از خدمات و زحمات خبرنگاران، اظهار داشت: نوشته های رسانه ها و خبرنگاران طلوع حقیقت و بیان واقعیت های جامعه است.

 

-وی با بیان اینکه قضاوت ها باید بر مبنای حقایق و مستندات باشد، افزود: رسانه ها بهترین مطالبه گران اجتماعی و حامیان مردم هستند.

 

 مدیرعامل شرکت توزیع برق استان ایلام با اشاره به اینکه حقایق را باید بر مبنای علمی بازگو کرد، بیان داشت: بدنبال کاهش ولتاژ برق؛ احتمال دارد به وسایل برقی آسیب برسد و سوختن تجهیزات و وسایل برقی به دلیل قطعی برق، هیچ دلیل علمی ندارد و اگر هم ثابت شود، خسارات وارده به وسایل مردم از طریق بیمه های طرف قرارداد، جبران و پرداخت می شود.

 

"هادی شیرخانی" با بیان اینکه خسارت دیدگان می توانند از طریق ثبت در سامانه مخصوص که در سایت شرکت موجود است، برای دریافت خسارت وارده اقدام کنند، یادآور شد: قطعی های برق بر اساس برنامه ریزی مشخص نبوده و همگی غیرمترقبه و آنی بوده است.

 

وی با اشاره به اینکه وضعیت کنونی و اسفناک کشور حاصل بی تدبیری و مدل غلط مدیریتی ما مدیران است و متاسفانه مردم گرفتار این سبک اشتباه مدیریتی شده اند، خاطرنشان ساخت: قطعی ها و وضع کنونی کشور حاصل دروغگویی و با پنبه سر مردم بریدن توسط برخی مدیران است.

 

 

"شیرخانی" با اشاره به اینکه در این مدت سعی شد تا خاموشی ها و قطعی ها در مناطق گرمسیری استان در ساعات خُنک و پایانی روز اعمال شود، تاکید کرد: در این مدت تمام تلاش خود را بکار بستیم تا در برنامه های خاموشی در سطح استان؛ رعایت حال "خواص و ژن های برتر" را تحت هیچ شرایطی لحاظ نکنیم.!

 

وی با بیان اینکه هر چه اقتصاد مردم دچار تلاطم و ضعیف تر باشد، خود به خود سرقت انرژی و تجهیزات برق نیز بیشتر می شود، گفت: متأسفانه سرقت انرژی و تجهیزات برق در سطح استان افزایش یافته است.

 

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان ایلام با اشاره به اینکه صنایع و دستگاه های خدماتی باید با توجه به روند قطعی های برق؛ خود را به تجهیزات و مولدهای جایگزین برق، مجهز کنند، اظهار داشت: خوشبختانه مردم با فرهنگ ایلام در جریان خاموشی ها؛ به فرهنگ غنی صرفه جویی به درستی لبیک گفتند و پیک مصرف برق استان در مقایسه با سال گذشته با کاهش چشمگیری مواجه شد.

 

"هادی شیرخانی" با بیان اینکه میزان مصرف روزانه استان در"پیک بار" 370 مگاوات است، افزود: خاموشی های اخیر نه تنها تهدید نبود چه بسا که بهترین فرصت برای نهادینه کردن فرهنگ صرفه جویی در بین مردم و جامعه بود و به خوبی هم کارساز افتاد.

 

پرداخت پول نجومی برای حضور در صدا و سیما و گفتگو با مردم!!

 

وی با اشاره به اینکه متأسفانه صدا و سیما به خاطر پرداخت نکردن وجوه هنگفت و پول های نجومی!! ما را برای حضور در استودیوی صدا و سیمای ایلام برای گفتگو با مردم و آگاه سازی جامعه؛ راه نمی دهند، یادآور شد: در این مدت خاموشی ها خیلی تلاش کردیم تا بصورت رایگان و از طریق صدا و سیما با مردم گفتگو، آگاه سازی و صراحتاً و شفاف درد دل کنیم، اما...!!

 

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان ایلام با بیان اینکه صنعت و فعالیت صنعتی با سیاست بازی و کار غیر کارشناسی و غیرعلمی؛ همخوانی ندارد، تصریح کرد: تا روند مدیریتی کشور بر پایه های اصولی، تخصصی، علمی، فنی و کارشناسی؛ پایه ریزی و کار به کاردان سپرده نشود، نباید به آینده کشور چندان امیدوار بود

 

"هادی شیرخانی" در پایان این نشست با صراحت لهجه، شفاف و سعه صدر به سئوالات متنوع و صریح خبرنگاران پاسخ گفت و از تلاش های شبانه روزی همه رسانه ها و خبرنگاران حامی مردم؛ تقدیر و تشکر کرد.

 

تاریخ:
1397/05/24
تعداد بازدید:
4152
نویسنده:
روابط عمومی
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس: ایلام، بلوار مدرس، شرکت توزیع برق استان ایلام
کد پستی: 6931995487 نمابر:  08433330005
تلفن: 08433333020-08433333040
پست الکترونیکinfo[at] bargh-ilam.ir
کانال اطلاع رسانی پیام رسان سروش ilambargh@
 
تاریخ بروز رسانی 1403/03/26
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق ایلام می باشد.
Powered by DorsaPortal