۱۴۰۳ شنبه ۲۶ خرداد
شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
جهش توليد با مشاركت مردم
انتخاب رنگ:
دسته بندی مطالب
ادارات دولتی 12 میلیارد تومان به صنعت برق بدهکار هستند
مدیرعامل شرکت توزیع برق ایلام:
هادی شیرخانی در جلسه ای با حضورمعاون عمرانی استانداری ایلام و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی...

هادی شیرخانی در جلسه ای با حضورمعاون عمرانی استانداری ایلام و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی در استان گفت: ما یک شرکت کاملا خصوصی هستیم و باید پاسخگوی مجمع و هیئت مدیره و همچنین صاحبان سهام باشیم، این حجم از بدهی نفس صنعت برق را به شماره انداخته است.

وی افزود:شرکت ها توزیع باید برق را به صورت آنلاین از نیروگاه ها خریداری کنند و در شرایط کنونی خرید برق فقط به صورت نقدی امکان پذیر است.

رئیس هیئت مدیره شرکت توزیع برق ایلام تصریح کرد: در خوشبینانه ترن حالت ممکن و در مصارف خانگی صورتحساب برق بهای مصرفی بعد از 45 روزپرداخت میشود،این در حالی است که قطع انشعاب برای ما خود زنی است و اگر برق از کنتور مشترک رد نشود به مثابه یخی است که در مقابل آفتاب قرار گیرد.

شیرخانی با اشاره به اینکه در استان 7 هزار کیلومتر شبکه و تاسیسات توزیع داریم که از هر پدیده جوی آسیب پذیرند و مدام باید تعمیر شوند، گفت:در انبار یک شرکت توزیع باید 1400 قلم جنس وجودداشته باشد که یا از جنس فولادند یا آلومینیوم و همگی با محاسبات ارزی به فروش می رسند. در حال حاضر به دلیل خالی بودن انبار توان تعمیرات شبکه را نداریم.

کرمی معاون عمرانی استانداری ایلام نیز در این جلسه از تمامی مدیران دستگاه ها اجرای بدهکار خواست تا ظرف دوهفته نسبت به پرداخت بدهی های برق مصرفی خود اقدام نمایند در غیر این صورت حق برخورد قانونی برای شرکت توزیع برق ایلام محفوظ است.

تاریخ:
1397/07/14
تعداد بازدید:
5938
نویسنده:
روابط عمومی
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس: ایلام، بلوار مدرس، شرکت توزیع برق استان ایلام
کد پستی: 6931995487 نمابر:  08433330005
تلفن: 08433333020-08433333040
پست الکترونیکinfo[at] bargh-ilam.ir
کانال اطلاع رسانی پیام رسان سروش ilambargh@
 
تاریخ بروز رسانی 1403/03/26
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق ایلام می باشد.
Powered by DorsaPortal