۱۴۰۲ دوشنبه ۷ اسفند
شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
مهار تورم و رشد تولید
انتخاب رنگ:
دسته بندی مطالب
اولین نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه با حضور مدیرعامل شرکت برگزار شد
دکترهادی شیرخانی روز سه شنبه 25 اردیبهشت در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه استان ایلام گفت: با توجه به شعار نظام جمهوری مبنی بر پاسخگویی به مطالبات و مشکلات مردم, شرکت توزیع نیروی برق استان نیز تلاش می کند با انجام رسالت خود در این راستا حرکت نماید.

دکترهادی شیرخانی روز سه شنبه 25 اردیبهشت در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه استان ایلام گفت: با توجه به شعار نظام جمهوری مبنی بر پاسخگویی به مطالبات و مشکلات مردم, شرکت توزیع نیروی برق استان نیز تلاش می کند با انجام رسالت خود در این راستا حرکت نماید.

وی افزود: وزارت نیرو یکی از مهمترین وزارتخانه های کشور محسوب می شود و صنعت اب و برق در این بین نقش اساسی را در زندگی مردم ایفا می کند بنابراین اگر مردم همگام با این دو صنعت حیاتی وزارت را یاری نکنند با مشکلات دو سویه مواجهه خواهیم شد.

وی با بیان اینکه صنعت برق متشکل از سه حلقه ی مهم تولید, انتقال و توزیع می باشد اظهار داشت: این سه مقوله اساسی در ابعاد وسیع با سازکارهای خاصی و با مدیریت درست در حال اجرا است و شرکت های متعدد مربوطه نیز در این راستا شرکت توزیع استان را یاری می کنند.

شیرخانی ادامه داد: این شرکت همچنین با خرید انرژی از تولیدکننده با محاسبه, مقاسیه و با مدل های متفاوت اقدام به توزیع انرژی در بین مشترکین خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان افزود: این شرکت با اساسنامه خاص اقدام به خرید برق از بازار بورس و انرژی می نماید و با بررسی ملاحضات اقتصادی علیرغم تمامی مشکلات و سختی ها با ارائه خدمات اساسی و حیاتی به مردم خدمات ارائه خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه نرخ انرژی در ساعت های مختلف با هزینه های متفاوت بررسی خواهد شد گفت: شرکت توزیع با بررسی پدیده جوی و ملاحضات فنی و مهندسی و بر اساس درخواست شرکت بنا به تعداد مشترکین اقدام به خرید انرژی می کند از این رو رعایت مصرف از خاموشی احتمالی جلوگیری خواهد کرد.

وی در ادامه رسالت خبرنگاری را پیامبر گونه عنوان و گفت: اصحاب رسانه استان می توانند با ارتباط دوسویه بین مردم و شرکت در راستای جلوگیری از سرقت انرژی نوسط افراد سودجو جلوگیری نموده و با اطلاعرسانی مردم را از حق قانونی خود اگاه سازند.

مشاور مطبوعاتی شرکت توزیع نیروی برق استان نیز در این نشست گفت: در راستای تعامل بیشتر شرکت با رسانه ها و با همکاری خانه مطبوعات استان دبیرخانه دائمی جهت تولید محتوا و انعکاس اخبار به مردم به زودی تشکیل خواهد شد.

 دکترحمید حیدر پناه ادامه داد: رسانه ها پل ارتباطی بین مردم و شرکت محسوب می شود بنابراین همه ما باید در راستای مدیریت مصرف و جلوگیری از سرقت انرژی نقش خود را در جامعه ایفا نماییم.

وی در ادامه از برگزاری کارگاه های آموزشی رایگان با هزینه شرکت توزیع نیروی برق در راستای تقویت اصحاب رسانه استان خبر داد.

تاریخ:
1397/02/25
تعداد بازدید:
1549
نویسنده:
روابط عمومی
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس: ایلام، بلوار مدرس، شرکت توزیع برق استان ایلام
کد پستی: 6931995487 نمابر:  08433330005
تلفن: 08433333020-08433333040
پست الکترونیکinfo[at] bargh-ilam.ir
کانال اطلاع رسانی پیام رسان سروش ilambargh@
 
تاریخ بروز رسانی 1402/12/06
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق ایلام می باشد.
Powered by DorsaPortal