۱۴۰۳ يکشنبه ۶ خرداد
شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
جهش توليد با مشاركت مردم
انتخاب رنگ:
دسته بندی مطالب
محور دیدار مدیرعامل شرکت برق استان با رییس دانشگاه ایلام
توسعه همکاری های مشترک
مدیرعامل شرکت توزیع برق ایلام وجمعی از معاونین و مدیران ارشد این شرکت ، میزبان پرفسور علی اکبری رییس دانشگاه ایلام و هییت بلند پایه ای از این دانشگاه بودند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق ایلام  وجمعی از معاونین و مدیران ارشد این شرکت ، میزبان پروفسور علی اکبری رییس دانشگاه ایلام و هییت بلند پایه ای از این دانشگاه بودند.

دکتر هادی شیرخانی گفت : دانشگاه مادر در استان  مبدا تحولات اثر بخش و محیطی امن برای پژوهش های کاربردی است و بی شک برای صنعت نیز در استان یک موهبت است.

وی افزود: ارتباط هر چه بیشتر صنعت با دانشگاه نقش مهمی در توسعه همه جانبه دارد و استان ایلام در این مهم می تواند به عنوان یک استان پیشتاز قلمداد شود و به عنوان الگو برای دیگر شرکت های توزیع قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق ایلام به رایزنی این شرکت برای واگذاری یک دستگاه سیمبولاتور و نصب آن در دانشکده برق دانشگاه ایلام اشاره کرد و اضهار داشت: این دستگاه در 5 دانشگاه ایران نصب شده است که با چانه زنی های بی وقفه شرکت توزیع استان، شرکت توانیر پذیرفت که یکی از این دانشگاه ها دانشگاه مادر ایلام باشد. این دستگاه نقش مهمی در بهره وری و موفقیت کاربردی دانشجویان رشته برق دارد.

در ادامه رئیس دانشگاه ایلام نیز با تقدیر از شرکت توزیع برق ایلام برا ی برپایی این نشست، گفت: دانشگاه ایلام عزم جدی برای توسعه همکاری با دستگاه های اجرایی و صنعت استان دارد و  دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه، یکی از فعالترین این دفاتر در سطح دانشگاه های استان است و اگر روند کنونی ادامه داشته و تقویت شود، روند توسعه استان شتاب خواهد گرفت.

  دکتر علی اکبری، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری در احکام جدید خود و از جمله در حکم انتصاب نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام بر توسعه ارتباط با نخبگان، دانشگاهیان و دانشگاه ها تأکید دارد و در روزهای اخیر  هیأت دولت هم بخشنامه ای در این زمینه صادر کرده که این امر ضمن اینکه از اهمیت جایگاه دانشگاه و دانشگاهیان حکایت دارد، ضرورت توسعه همکاری ها و ارتباطات نهادها و دستگاه های اجرایی با دانشگاه برای توسعه جامعه را نمایان می سازد.  

    رئیس دانشگاه، با ابراز خرسندی از اجرایی شدن تفاهم نامه مشترک فی مابین، بیان کرد: یکی از معضلات مطرح در سطح کشور و استان، انعقاد تفاهم نامه های صوری بین دستگاه های اجرایی است، اما دانشگاه ایلام در زمینه اجرای تفاهم نامه مشترک داخلی و خارجی، به هیچ عنوان فقط به دنبال امضاء نیست، بلکه با تمام توان پی گیر اجرا و تحقق مفاد تفاهم نامه های فی مابین است و در این راستا مفاد تفاهم نامه مشترک دانشگاه و شرکت توزیع برق استان به خوبی در حال اجراست و هر یک از طرفین به تعهدات خود عمل می نمایند.

 

در ادامه طرفین راه های توسعه روابط و تحقق تمام مفاد تفاهم نامه مشترک را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

 

تاریخ:
1397/08/26
تعداد بازدید:
4319
نویسنده:
روابط عمومی
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس: ایلام، بلوار مدرس، شرکت توزیع برق استان ایلام
کد پستی: 6931995487 نمابر:  08433330005
تلفن: 08433333020-08433333040
پست الکترونیکinfo[at] bargh-ilam.ir
کانال اطلاع رسانی پیام رسان سروش ilambargh@
 
تاریخ بروز رسانی 1403/03/06
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق ایلام می باشد.
Powered by DorsaPortal