۱۴۰۳ يکشنبه ۶ خرداد
شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
جهش توليد با مشاركت مردم
انتخاب رنگ:
دسته بندی مطالب
شهرستان های مهران و دهلران میزبان های همایش مدیریت مصرف ویژه بانوان
مشاور بانوان مدیرعامل شرکت توزیع برق ایلام در گفتگو با خبرنگار ما از برگزاری همایش مدیریت مصرف برق ویژه بانوان با شعار " زن محور تحول اقتصادی " در شهرستان های مهران و دهلران خبر داد.

مشاور بانوان مدیرعامل شرکت توزیع برق ایلام در گفتگو با خبرنگار ما از برگزاری همایش مدیریت مصرف برق ویژه بانوان با شعار " زن محور تحول اقتصادی " در شهرستان های مهران و دهلران خبر داد.

مهندس زینب پور صفر در همین باره افزود: انتخاب جامعه هدف از بین بانوان برای تحول در شیوه مصرف به دلیل نقش مهم و کلیدی ایشان به عنوان مدیران اقتصاد خانواده بود و به همین دلیل این همایش برای آشنایی هر چه بیشتر بانوان ساکن در شهرستان های مهران و دهلران برگزار شد.

وی افزود:در حال حاضر و در تابستان پیش رو اگر در مصرف برق صرفه جویی نشود ممکن است با اعمال خاموشی علی رغم میل شرکت مواجه شویم و این مقوله در صورت مصرف بی رویه اجتناب ناپذیر است.

پورصفر تصریح کرد: اولین و به نوعی مهمترین گام درجهت نهادینه کردن فرهنگ صرفه جویی به ویژه در مصرف برق آگاهی و آموزش مستمر است و برگزاری این چنین همایش ها می تواند نقش به سزایی در راستای آشنایی و آگاهی اجتماعی داشته باشد.

مشاورامور بانوان شرکت توزیع برق ایلام بیان کرد: شهرستان های آبدانان و دره شهر مقصد بعدی برگزاری همایش مدیریت مصرف با محوریت بانوان است و امیدواریم با مجموعه اقدامات فرهنگی بتوانیم از بحران پیش رو عبور کنیم.

تاریخ:
1397/02/29
تعداد بازدید:
1742
نویسنده:
روابط عمومی
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس: ایلام، بلوار مدرس، شرکت توزیع برق استان ایلام
کد پستی: 6931995487 نمابر:  08433330005
تلفن: 08433333020-08433333040
پست الکترونیکinfo[at] bargh-ilam.ir
کانال اطلاع رسانی پیام رسان سروش ilambargh@
 
تاریخ بروز رسانی 1403/03/06
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق ایلام می باشد.
Powered by DorsaPortal