۱۴۰۳ دوشنبه ۲۷ فروردين
شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
جهش توليد با مشاركت مردم
انتخاب رنگ:
دسته بندی مطالب
با اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه
نشست هم اندیشی مدیرعامل شرکت توزیع برق استان ایلام
نشست همفکری در خصوص کاهش و مدیریت مصرف برق عصر روز سه شنبه چهارم دی ماه در سالن جلسات شرکت توزیع برق استان ایلام برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت برق ایلام در این نشست که با حضور مدیرکل و معاون فرهنگی و اطلاع رسانی ارشاد اسلامی ایلام، رییس و اعضای خانه مطبوعات، روسای سازمان و شورای بسیج رسانه استان برگزار شد، راهکارهای برون رفت از چالش های پیش روی صنعت برق و پیش بینی های لازم جهت مدیریت مصرف در سال آینده بررسی شد.
در ابتدای جلسه هادی شیرخانی ضمن اشاره به اهمیت برق در زندگی امروز،  مختصری از مشکلات و پیچیدگی های صنعت برق  و دلایل معضلات پیش آمده در تابستان امسال را تشریح نمود.
مدیرعامل شرکت توزیع برق ایلام  در ادامه با تاکید بر اهمیت نقش رسانه ها و بهره گیری از هنر در زندگی امروز، خواستار همکاری و تعامل بیشتر اهالی فرهنگ، هنر و رسانه در راستای آگاه سازی جامعه در خصوص صنعت برق و آماده سازی اذهان جهت مدیریت مصرف برق برای پیشگیری از خاموشی در تابستان آینده شد.
ضمن اینکه شیرخانی از عدم حضور مدیران صداوسیمای مرکز ایلام به عنوان یکی از ارکان مهم آموزش و اطلاع رسانی، علیرغم دعوت رسمی، در این جلسه گلایه کرد.
در ادامه این جلسه عبدالحمید کرمی ضمن تقدیر از برگزاری نشست های هم اندیشی و تعامل شرکت با اهالی رسانه به اهمیت نقش رسانه های مکتوب اشاره کرد و جایگاه هفته نامه های محلی و روزنامه ها را به دلیل رویکرد محتوایی و تحلیلی شان با وجود سیطره فضای مجازی، همچنان مهم قلمداد کرده و خواستار توجه بیشتر به آنها  در برنامه های رسانه ای شد.
رییس خانه مطبوعات همچنین از آمادگی  این خانه جهت هرگونه همکاری با شرکت در راستای اطلاع رسانی و برگزاری جشنواره ها خبر داد.
غلامرضا علی محمدی رییس سازمان بسیج رسانه استان هم رویکرد کلی این نهاد را کمک به دولت ها بدون نگاه به رویکرد سیاسی آنها در راستای تقویت نظام دانست و با اشاره اقدامات صورت گرفته از آمادگی بسیج و ظرفیت های بالایش در راستای کمک به حوزه برق گفت.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هم در این جلسه ضمن تقدیر از رویکردهای فرهنگی و رسانه ای شرکت، با اشاره به تحولات پیش آمده در حوزه رسانه ای و گسترش اثرگذاری فضای مجازی، با وجود مزایا و معایبی که دارد، اما قابل چشم پوشی هم نیستند.
خودآموز رسانه های مجازی موفق را رسانه هایی دانست که متولیان آنها خاستگاه شان در رسانه های مکتوب بوده و حال شاهد درخشش و حضور پررنگ شان در فضای مجازی هم هستیم، که البته در خصوص نحوه همکاری و تعامل با آنها با توجه به قوانین فیلترینگ، هنوز قانون و سیاست مشخصی در خصوص آنها تدوین نشده است.
وی همچنین با اشاره به ظرفیت بالای هنر، خواستار همکاری بیشتر و آمادگی هنرمندان جهت همکاری در راستای فرهنگ سازی در زمینه مصرف بهینه شد.
در ادامه سامی شهبازی رییس شورای بسیج رسانه استان هم ضمن بیان نقدهایی در خصوص مشکلات خاموشی ها و خلاهای موجود، ابراز امیدواری کرد با تمهیدات اندیشیده شده از هم اکنون، زمینه برای بهبود شرایط در سال آینده فراهم شود.
یونس قیطانی معاون فرهنگی و اطلاع رسانی ارشاد هم توضیحاتی در خصوص شرایط فعلی رسانه ها، چالش ها و ظرفیت های کانال های تلگرامی ارائه و هم چنین سایر اعضای خانه مطبوعات نقدها و پیشنهادات خود را ارائه نمودند.
در پایان این جلسه مقرر شد تمامی مدعوین و نهادها طی یک ماه آینده، طرح ها و  پیشنهادات خود را به صورت مکتوب و دسته بندی شده به شرکت توزیع برق استان ارائه نمایند تا زمینه برای برنامه ریزی و اجرای آنها از اکنون آغاز شود.

 

تاریخ:
1397/10/08
تعداد بازدید:
7089
نویسنده:
روابط عمومی
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس: ایلام، بلوار مدرس، شرکت توزیع برق استان ایلام
کد پستی: 6931995487 نمابر:  08433330005
تلفن: 08433333020-08433333040
پست الکترونیکinfo[at] bargh-ilam.ir
کانال اطلاع رسانی پیام رسان سروش ilambargh@
 
تاریخ بروز رسانی 1403/01/21
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق ایلام می باشد.
Powered by DorsaPortal