۱۴۰۳ يکشنبه ۶ خرداد
شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
جهش توليد با مشاركت مردم
انتخاب رنگ:
دسته بندی مطالب
با مدیرکل صدا وسیما و شهردار ایلام
دیدار های جداگانه مدیرعامل شرکت
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام در دیدار با مدیرکل صدا و سیما ضمن تیریک به مناسبت انتصاب ایشان گفت: رسانه ملی به عنوان مطلوب ترین رسانه در بین مردم نقش به سزایی در فرهنگ سازی و اصلاح امورات جامعه دارد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام در دیدار با مدیرکل صدا و سیما ضمن تیریک به مناسبت انتصاب ایشان گفت: رسانه ملی به عنوان مطلوب ترین رسانه در بین مردم نقش به سزایی در فرهنگ سازی و اصلاح امورات جامعه دارد.

دکتر هادی شیرخانی افزود: صنعت برق در حال حاضر مبتلا به مشکلات عدیده ای است که نیازمند تلاش و یاری همه جانبه اصحاب رسانه، صاحبان اندیشه و هنرمندان در راس آن رسانه معتمد ملی می باشد.

وی افزود: مردم شریف ما باید بدانند ما شرکت های توزیع برق را به صورت آنلاین از شرکت های برق منطقه ای خریداری نموده و علاوه بر آن باید 9 درصدمالیات بر ارزش افزوده را نیز بپردازیم. این درحالی است که در خوشبینانه ترین حالت ممکن بعد از 60 روز تنها 60 درصد بدهی برق بهای مصرفی وصول می گردد.

شیرخانی در این دیدار به تابستان سال آینده و احتمال اعمال برنامه مدیریت اضطراری بار اشاره کرد و گفت: تابستان پیش به دلیل عدم موازنه مصرف با تولید مجبور به اعمال برنامه مدیریت اضطراری بار شدیم و این امر نیز در صورت رعایت نکردن الگوهای مصرف ممکن است تکرار شود.

رییس هییت مدیره شرکت برق استان ادامه داد: در اینجا نقش مهم رسانه ای ها برای نشان دادن واقعیت های صنعت برق به مردم و از سویی مسولیت اجتماعی قشر فرهیخته رسانه در راستای رفاه عمومی و صیانت از منابع محدود ملی، بیش از پیش جلوه گر می شود

گفتنی است در دیدار دکتر شیرخانی با شهردار ایلام نیز مدیرعامل شرکت توزیع برق استان ضمن تقدیر و وتشکر از فعالیت های شهرداری در خصوص مبلمان شهری ابراز امیدواری کرد بدهی های شهرداری به صنعت برق در کمترین زمان ممکن پرداخت شود چرا که هردو دستگاه ماهیتی خدماتی دارند و رسالت آنها تامین رفاه عمومی است.

 
 
تاریخ:
1397/10/26
تعداد بازدید:
4272
نویسنده:
روابط عمومی
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس: ایلام، بلوار مدرس، شرکت توزیع برق استان ایلام
کد پستی: 6931995487 نمابر:  08433330005
تلفن: 08433333020-08433333040
پست الکترونیکinfo[at] bargh-ilam.ir
کانال اطلاع رسانی پیام رسان سروش ilambargh@
 
تاریخ بروز رسانی 1403/03/06
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق ایلام می باشد.
Powered by DorsaPortal