۱۴۰۳ يکشنبه ۶ خرداد
شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
جهش توليد با مشاركت مردم
انتخاب رنگ:
دسته بندی مطالب
نقش اصحاب رسانه درفرهنگ سازی مصرف بهینه برق بی بدیل است
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان ایلام
در اردیبهشت‌ ماه سال‌جاری مصرف برق در استان 40 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته که این روند بسیار نگران کننده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق ایلام گفت: در اردیبهشت‌ماه سال‌جاری مصرف برق در استان 40 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته که این روند بسیار نگران کننده است. 

 دکترهادی شیرخانی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه گفت: با توجه به پیش‌بینی شرکت توانیراوج (پیک) مصرف برق کشور در سال جاری 62 هزار مگاوات مصرف است که متاسفانه تا این لحظه بیش از 50 درصد این رقم مصرف شده است..

وی افزود: در اردیبهشت‌ماه سال‌جاری مصرف برق در استان 40 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته که این روند بسیار نگران کننده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ادامه داد: در فصل تابستان به‌دلیل استفاده از سیستم‌های سرمایشی، بیشترین مصرف برق را در استان شاهد هستیم که اگر مردم در ساعات پیک از وسایل پرمصرف برقی استفاده کنند بدون شک با خاموشی مواجه خواهیم شد.

رییس هییت مدیره شرکت توزیع برق استان یادآور شد: 1 هزار و 500 خانوار عشایر کوچ‌رو استان با تجهیز به پنل‌های خورشیدی قابل حمل از خدمات صنعت برق استفاده می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: سهم برق آبی کشور 10 درصد از کل برق تولیدی است، سال گذشته به علت کم آبی 50 درصد این میزان در مدار استان قرار گرفت و امسال کل این رقم خواهد بود و 4 هزار مگاوات نیز اضافه خواهد شد.

وی در ادامه تصریح کرد: مجموعه وزارت نیرو و صنعت برق کشور در نظر دارد با اجرای برنامه بزرگ 098 در سال‌جاری بتوانند خاموشی‌های ناشی از عدم موازنه تولید و مصرف را در مشترکین خانگی به صفر برساند که این موضوع نیازمند همکاری مردم و عزم راسخ  مجموعه مدیران ارشد استان با مجموعه صنعت برق است.

گفتنی است تعداد کل مشترکین برق استان 230 هزاراشتراک است که از این تعداد 80 هزار آن مربوط به شهرستان ایلام است.

تاریخ:
1398/03/11
تعداد بازدید:
4491
نویسنده:
روابط عمومی
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس: ایلام، بلوار مدرس، شرکت توزیع برق استان ایلام
کد پستی: 6931995487 نمابر:  08433330005
تلفن: 08433333020-08433333040
پست الکترونیکinfo[at] bargh-ilam.ir
کانال اطلاع رسانی پیام رسان سروش ilambargh@
 
تاریخ بروز رسانی 1403/03/06
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق ایلام می باشد.
Powered by DorsaPortal