۱۴۰۳ جمعه ۳۱ فروردين
شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
جهش توليد با مشاركت مردم
انتخاب رنگ:
دسته بندی مطالب
سی ونه امین مولد اضطراری در شرکت گاز استان به بهره برداری رسید
با مشاوره شرکت توزیع برق ایلام
امروز صبح با حضور مدیران عامل شرکت های توزیع برق و گاز استان و مدیر دفتر پدافند غیر عامل استانداری ایلام دیزل ژنراتور شرکت گاز با ظرفیت خروجی 500KVA به بهره برداری رسید.

رییس گروه مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت توزیع برق ایلام در همین باره گفت: تابستان سال گذشته به دلیل عدم موازنه تولید با مصرف متاسفانه شاهد اعمال برنامه مدیریت اضطراری بار در کل کشور و به تبع آن در استان بودیم به همین دلیل این شرکت تمام توان خود را معطوف تجهیز ادارات، صنوف و مشاغل حساس به مولد های اضطراری برای مواقع بحرانی نمود.

جلیلیان ادامه داد: مکاتبات متعددی با استاندار، مدیران ارشد استانی ومدیران کل ادارات صورت پذیرفت تا خوشبختانه 39 دستگاه اجرایی در استان مجهز به مولد های اضطراری شدند.

جلیلیان ادامه داد: با توجه به تغییر شرایط آب و هوا و گرم شدن زمین در چند سال اخیر و از سویی عدم رعایت الگوهای مصرف متاسفانه موازنه تولید با مصرف در کشور بهم خورده است و اهتمام مشاغل حساس، صنوف تجاری (پمپ بنزین،نانوایی و درمانگاه ها) و ادارت دولتی به تامین برق خود در مواقع اضطراری در حال حاضر بسیار مهم و ضروری است.

وی با اشاره به اینکه در روند خرید این دیزل کارشناسان شرکت توزیع برق استان نقش محسوس و پر رنگی داشته اند و تمام مشاوره های فنی به شرکت گاز از طریق این شرکت انجام شده است، ابراز امیدواری کرد: با توجه به پیگیری های مجدانه این شرکت امید است به زودی ادارات و صنوف دیگر نیز در این راستا گام های اساسی بردارند.

وی در پایان تصریح کرد: به زودی بین شرکت توزیع برق و شرکت گاز یک تفاهم نامه جهت تامین برق اضطراری مشترکین هم جوار این دیزل در مواقع بحرانی رد و بدل خواهد شد.

 

 

تاریخ:
1398/03/22
تعداد بازدید:
4095
نویسنده:
روابط عمومی
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس: ایلام، بلوار مدرس، شرکت توزیع برق استان ایلام
کد پستی: 6931995487 نمابر:  08433330005
تلفن: 08433333020-08433333040
پست الکترونیکinfo[at] bargh-ilam.ir
کانال اطلاع رسانی پیام رسان سروش ilambargh@
 
تاریخ بروز رسانی 1403/01/29
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق ایلام می باشد.
Powered by DorsaPortal