۱۴۰۱ سه شنبه ۱۸ بهمن
شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین
انتخاب رنگ:
دسته بندی مطالب
برای اجرای یکپارچه خرید تضمینی برق فتوولتائیک
سامانه ملی مهرسان در شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام راه اندازی شد.
معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام از راه اندازی و بهره برداری سامانه ملی مهرسان خبر داد.

معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام از راه اندازی و بهره برداری سامانه ملی مهرسان خبر داد.

مهندس حسن بشیری بیان داشت : به منظور اجرای یکپارچه طرح خرید تضمینی برق فتوولتائیک ویژه مشترکان در محیطی کاملاً دیجیتال ، این سامانه در شرکت توزیع برق استان و با نظارت سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی ایران (ساتبا) مورد بهره برداری واقع شد .

وی یادآورشد : سامانه مورد اشاره امکان مدیریت و پایش کلیه فعالیت های مربوط به اجرای نیروگاه های فتوولتائیک برای مشترکان یک تا 100 کیلووات از مرحله ثبت نام تا احداث نیروگاه ، صدور صورت حساب و پرداخت آن را فراهم می سازد.

وی با اشاره به این که طراحی و ساختار سامانه در محیطی کاملاً دیجیتال انجام شده و کلیه فرآیندهای اجرایی آن غیرحضوری است گفت: این سیستم براساس نظام کارتابلی و ارجاع عملکرد بنیان گذاشته شده و دارای ساختاری چهارگانه برای مشترکین ، شرکت توزیع برق ، پیمانکاران و ساتبا طراحی گردیده است .

وی تصریح کرد: این سامانه امکان قرائت لوازم اندازه گیری نیروگاه ها به صورت آنلاین و ارائه انواع گزارش ها ، تحلیل ها ، آمارها و نمودارهای مورد نیاز و اطلاع رسانی ویژه مشترکین و پیمانکاران را دارا می باشد .

بشیری تصریح کرد : متقاضیان احداث نیروگاه جهت دسترسی به این سامانه می توانند به وب سایت شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام به نشانی www.bargh-ilam.ir  مراجعه و از قسمت انرژهای پاک وتجدید پذیر ثبت نام ، پیگیری ، مشاهده صورت حساب ها و کلیه امور مربوط به این بخش را به انجام برسانند.

تاریخ:
1398/09/17
تعداد بازدید:
5215
نویسنده:
روابط عمومی
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق ایلام می باشد.
Powered by DorsaPortal